Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 335 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 335 cm
Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 335 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Štyri nohy v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytujú vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 294 cm je pripevnená 64 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 140x3 mm. Výška odrazovej plochy od zeme je 70 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 8 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou. Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.Obsah balenia:skruž,4 nohy tvaru W,stĺpy,bezpečnostná sieť,kľúč,krížový skrutkovač,montážny materiálJedná sa o športovú potrebu. Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.
0,0 0
147
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 335 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 335 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 335 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 335 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Štyri nohy v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytujú vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 294 cm je pripevnená 64 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 140x3 mm. Výška odrazovej plochy od zeme je 70 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 8 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou. Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.
 
Obsah balenia:
skruž,
4 nohy tvaru W,
stĺpy,
bezpečnostná sieť,
kľúč,
krížový skrutkovač,
montážny materiál
 
Jedná sa o športovú potrebu. Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.

Farba: modrá
Nosnosť: 150 kg
Priemer: 335 cm
Výška (cm): 235 cm
 675525
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť