Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Panlux

PanluxFirma PANLUX s.r.o. bola založená v Českej republike roku 1998 pod názvom FENIX. Spočiatku iba obchodná spoločnosť bola skoro po svojom založení rozšírená o výrobu s vlastným dizajnom a technológiami. V súčasnej dobe patrí spoločnosť PANLUX medzi popredných výrobcov a distribútorov svietidiel v strednej Európe s vlastnou pobočkou na Slovensku, tradingovou spoločností v Hong Kongu a logistickým centrom v Českej republike. Táto skutočnosť zaručuje našim zákazníkom dodanie v najkratšom možnom čase a spoľahlivý zákaznícky servis.
 
Spoločnosť PANLUX disponuje širokou škálou svietidiel pre váš interiér aj exteriér, teda svietidlá vnútorná i vonkajšia, ako sú bytové, kancelárske, priemyselné, záhradné, montážne a dizajnové. Ďalej ponúka svetelné zdroje: halogény, MHD, žiarivky, úsporné žiarovky, LED zdroje a ďalšie doplnky ako sú napríklad trafa, drivery, senzory, čidlá, vreckové a čelové svetlá a bezdrôtové zvončeky.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť