Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: štvrtok 04. 06. 2026
3-dielna sada relaxačných kresiel + stolíkaAtlantic
3-dielna sada relaxačných kresiel + stolíkaAtlantic
Katalógové číslo:
713912Popis
- polohovateľné kreslá pre individuálne nastavenie pohodlia
- odolné a priedušné čalúnenie z textilenu
- pohodlné odpruženie systémom Bungee
- výškovo nastaviteľná opierka hlavy
- praktický stolík s držiakmi na nápoje
- skladacia konštrukcia pre jednoduché skladovanie a prepravu
- robustná oceľová konštrukcia s práškovou povrchovou úpravou
- vhodné do záhrady, na terasu, balkón aj na kempovanie
- 2× polohovateľné relaxačné kreslo
- 2× výškovo nastaviteľná opierka hlavy
- 1× stolík s držiakmi na nápoje
- 1× návod na použitie
Parametre
| Značka: |
Avenberg
|
| Dĺžka (cm): | 85 cm |
| Farba: | sivá |
| Materiál: | kov + textil |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Počet kusov v sade: | 3 ks |
| Šírka (cm): | 64 cm |
| Výška (cm): | 109 cm |
| Vyžaduje montáž: | nie |