Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Držiak do auta pre GPS či mobil, GripGo Držiak do auta pre GPS či mobil, GripGo
 otočná hlavica NANO držiak GripGo hands-free okamžitě chytí telefón alebo navigácie vďaka nanotechnoligii a udrží ho po dlhú dobu. Nosnosť NANO držiaku je až 9 kg. Otočná hlavica umožňuje otočiť telefón v akomkoľvek smere 360 stupňov dookola. Nano doska je umývateľná, pri zaprášenie tak stačí opláchnuť a držiak je znovu použiteľný. Vlastnosti: Inštalácia bez lepidla a nepotrebujete žiadne náradie. Pre všetky druhy telefónov, kamier alebo navigáciou. 360 stupňov otočný držiak umožňuje vždy dokonalý zorný uhol.
0,0 0
8
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Ostatné auto-moto doplnky Držiak do auta pre GPS či mobil, GripGo

Držiak do auta pre GPS či mobil, GripGo

Držiak do auta pre GPS či mobil, GripGo

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • otočná hlavica

NANO držiak GripGo hands-free okamžitě chytí telefón alebo navigácie vďaka nanotechnoligii a udrží ho po dlhú dobu. Nosnosť NANO držiaku je až 9 kg. Otočná hlavica umožňuje otočiť telefón v akomkoľvek smere 360 stupňov dookola. Nano doska je umývateľná, pri zaprášenie tak stačí opláchnuť a držiak je znovu použiteľný. Vlastnosti: Inštalácia bez lepidla a nepotrebujete žiadne náradie. Pre všetky druhy telefónov, kamier alebo navigáciou. 360 stupňov otočný držiak umožňuje vždy dokonalý zorný uhol.

 603863
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť