Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nylonový náhubok podložený Trixie, XXL Nylonový náhubok podložený Trixie, XXL
 3 veľkosti neodiera srsť nastaviteľný očko na pripnutie vodítka Páskový náhubok (tréningová ohlávka) je pohodlný s mäkkým polstrovaním, neodiera srsť a kožu psa. Náhubok je nastaviteľný v oblasti nosa i hlavy. Pod bradou má očko na pripnutie vodítka a tým je umožnená aj lepšia ovládateľnosť psa, plastová spona za hlavou. V tejto ohlávke je pes ovládateľný i staršími ľuďmi a deťmi.Ohlávka zabraňuje psovi v hryzení, umožňuje mu však voľne dýchať i s vyplazeným jazykom a umožňuje mu piť. Nepotrebujete žiadny kovový náhubok, ktorým Vás pes v pohybe môže poraniť. Pri výbere veľkosti zmerajte psovi bočnú dĺžku a dĺžku okolo ňufáku (počítajte tak, aby ste medzi ňufákom a ohlávkou mohli pohodlne strčiť prst). Ponúkame v 3 veľkostiach. Materiál: nylon, plast Veľkosti (pásik okolo papule / bočná dĺžka): L (18 - 30/18-23 cm) XL (23 - 34 / 24-30 cm) XXL (28 - 38/28-33 cm)
0,0 0
5
4Home Záhrada a hobby Chovateľské potreby Pre psov Vodítka a obojky pre psov Nylonový náhubok podložený Trixie, XXL

Nylonový náhubok podložený Trixie, XXL

Výpredaj

Nylonový náhubok podložený Trixie, XXL

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 3 veľkosti
  • neodiera srsť
  • nastaviteľný
  • očko na pripnutie vodítka

Páskový náhubok (tréningová ohlávka) je pohodlný s mäkkým polstrovaním, neodiera srsť a kožu psa. Náhubok je nastaviteľný v oblasti nosa i hlavy. Pod bradou má očko na pripnutie vodítka a tým je umožnená aj lepšia ovládateľnosť psa, plastová spona za hlavou. V tejto ohlávke je pes ovládateľný i staršími ľuďmi a deťmi.Ohlávka zabraňuje psovi v hryzení, umožňuje mu však voľne dýchať i s vyplazeným jazykom a umožňuje mu piť. Nepotrebujete žiadny kovový náhubok, ktorým Vás pes v pohybe môže poraniť. Pri výbere veľkosti zmerajte psovi bočnú dĺžku a dĺžku okolo ňufáku (počítajte tak, aby ste medzi ňufákom a ohlávkou mohli pohodlne strčiť prst). Ponúkame v 3 veľkostiach.

Materiál: nylon, plast

Veľkosti (pásik okolo papule / bočná dĺžka):

  • L (18 - 30/18-23 cm)
  • XL (23 - 34 / 24-30 cm)
  • XXL (28 - 38/28-33 cm)

Veľkosť: XXL
 400781
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť