Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Picardie Misa zapekacia oválna 32 x 22 cm Picardie Misa zapekacia oválna 32 x 22 cm
Keramika i napriek širokej ponuke foriem na pečenie z moderných materiálov patrí stále medzi najžiadanejšie. Keramické formy rovnomerne absorbujú teplo a postupne ho uvoľňujú, vďaka čomu sa pokrmy dobre prepečú.Už naše prababičky používali rôzne pekáče alebo hrnce. V súčasnej dobe obľuba zapekacích misiek rastie aj v našich domácnostiach. Jednak je to väčším záujmom o zdravú výživu (pri zapekaní sa vyhneme vyprážaniu na prepálenom oleji) a možnosťou pripraviť naozaj chutné pokrmy. Zapekacie misky môžete bez problémov umývať v umývačke, čím sa vyhnete drhnutiu pripečených pokrmov hubkou v dreze.
3,0 1
6
4Home Kuchyňa a jedáleň Pekáče a zapekacie misy Zapekacie misy Picardie Misa zapekacia oválna 32 x 22 cm

Picardie Misa zapekacia oválna 32 x 22 cm

Picardie Misa zapekacia oválna 32 x 22 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisKeramika i napriek širokej ponuke foriem na pečenie z moderných materiálov patrí stále medzi najžiadanejšie. Keramické formy rovnomerne absorbujú teplo a postupne ho uvoľňujú, vďaka čomu sa pokrmy dobre prepečú.
 
Už naše prababičky používali rôzne pekáče alebo hrnce. V súčasnej dobe obľuba zapekacích misiek rastie aj v našich domácnostiach. Jednak je to väčším záujmom o zdravú výživu (pri zapekaní sa vyhneme vyprážaniu na prepálenom oleji) a možnosťou pripraviť naozaj chutné pokrmy. Zapekacie misky môžete bez problémov umývať v umývačke, čím sa vyhnete drhnutiu pripečených pokrmov hubkou v dreze.

Dĺžka (cm): 32 cm
Farba: biela
Materiál: keramika
Mikrovlnka: áno
Šírka (cm): 22 cm
Umývačka: áno
Výška (cm): 5 cm
 105807
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť