Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svetlá denného svietenia 24 LED Svetlá denného svietenia 24 LED
Homologovaná svetlá pre denné svietenie (homologizácia: RL E4 00 0010). Sada 2 ks. Curve Design - svetlá sú mierne zakrivené, aby lepšie kopírovala karosériu. Svetlá pre denné svietenie sa rozsvietia automaticky pri otočení kľúča zapaľovania. Pri rozsvietení parkovacích alebo stretávacích svetiel sa svetlá pre denné svietenie automaticky vypnú, po zhasnutí svetiel sa opäť rozsvieti. LED svetlá s veľmi nízkou spotrebou, rozptýlené svetlo, ktoré neoslňuje, ale dostatočne zaisťuje základnú podmienku svetiel pre denné svietenie (DRL). Pri rozsvietených svetlách pre denné svietenie, nemusia byť pri nezníženej viditeľnosti rozsvietené obrysové alebo stretávacie svetlá. Montáž týchto svetiel pre denné svietenie nie je prestavbou vozidla ani zmenou technických údajov. Ich umiestnenie na vozidlo nepodlieha žiadnemu dodatočnému schvaľovaniu.Napájanie: 12V, jednotka svetla: 24x LED; šírka: 167 mm; výška: 24 mm (30-36 mm vrátane uchytenia); hĺbka: 41 mm.
4,5 1
30
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Ostatné auto-moto doplnky Svetlá denného svietenia 24 LED

Svetlá denného svietenia 24 LED

Svetlá denného svietenia 24 LED

Dostupnosť: Vypredané

PopisHomologovaná svetlá pre denné svietenie (homologizácia: RL E4 00 0010). Sada 2 ks. Curve Design - svetlá sú mierne zakrivené, aby lepšie kopírovala karosériu. Svetlá pre denné svietenie sa rozsvietia automaticky pri otočení kľúča zapaľovania. Pri rozsvietení parkovacích alebo stretávacích svetiel sa svetlá pre denné svietenie automaticky vypnú, po zhasnutí svetiel sa opäť rozsvieti. LED svetlá s veľmi nízkou spotrebou, rozptýlené svetlo, ktoré neoslňuje, ale dostatočne zaisťuje základnú podmienku svetiel pre denné svietenie (DRL). Pri rozsvietených svetlách pre denné svietenie, nemusia byť pri nezníženej viditeľnosti rozsvietené obrysové alebo stretávacie svetlá. Montáž týchto svetiel pre denné svietenie nie je prestavbou vozidla ani zmenou technických údajov. Ich umiestnenie na vozidlo nepodlieha žiadnemu dodatočnému schvaľovaniu.
 
Napájanie: 12V, jednotka svetla: 24x LED; šírka: 167 mm; výška: 24 mm (30-36 mm vrátane uchytenia); hĺbka: 41 mm.

Počet kusov v sade: 2 ks
 674814
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť