Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Banquet Sada kanvice a šálok, 1,7 l
Katalógové číslo:
804014Popis
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 0,7 m |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 3,1 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem (l): | 1,7 l |
| Počet kusov v sade: | 7 ks |
| Priemer: | 16 cm |
| Príkon: | 1500 W |
| Výška (cm): | 26 cm |