Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Bestway Nafukovací bazénik Captain Family, 213 x 155 x 132 cm
Katalógové číslo:
699245Popis
Parametre
| Značka: |
Bestway
|
| Farba: | modrá |
| Hĺbka (cm): | 155 cm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem (l): | 282 l |
| Odporúčaný vek od: | 6 rokov |
| Šírka (cm): | 213 cm |
| Výška (cm): | 132 cm |