Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept vreckový vysávač VP8220 HOME CAR PET Concept vreckový vysávač VP8220 HOME CAR PET
Sáčkový vysávač Concept VP - 8220 HOME CAR PET v originálnom karbónovom dizajne je technicky výborne vybavený vysávač pripravený zvládnuť domácnosti s kobercami i tvrdými podlahami, s malými deťmi i domácimi miláčikmi. Vysávač má 7 stupňov filtrácie a tiež umývateľný HEPA 10 filter. Veľkou výhodou je elektronická regulácia výkonu a funkcie soft štart. Vysávač je vybavený špeciálnym turbokefou, ktorý vám umožní zachytiť každý chlp vášho domáceho maznáčika. Jednoduchá je aj samotná údržba hubice, vďaka špeciálnemu otváraniu z vrchu celú kefu rozoberiete, vyčistíte a zase zložíte. XL sáčok s objemom 4 litre je vyrobený z modernej SMS textílie, ktorá má množstvo nesporných výhod oproti klasickým papierovým nákupným taškám. Vzhľadom k svojej vysokej filtračnej schopnosti na úrovni HEPA filtra 10 je ANTIBAKTERIÁLNY a nevadí jej zvýšená vlhkosť. Aj vďaka týmto schopnostiam šetrí samotný motor vysávača. Omrvinky od detí, zaschnuté bahno z topánok alebo chlpy od domácich maznáčikov? Máte vo svojom aute rovnaké podklady? Do úzkych priestorov, pod sedačky a iných zle dostupných miest v aute, ale aj v celom byte, sa teraz ľahko dostanete špeciálnou štrbinovou trubicou, ktorá meria nadštandartných 35 cm. Česká značka Concept dáva dôraz predovšetkým na kvalitu ponúkaných výrobkov, a aj preto si môže dovoliť ponúknuť svojim zákazníkom predĺženú záruku. Na motor, ktorý je u vysávačov najviac namáhanou časťou, dáva u vysávača VP8220 dokonca 5 rokov záruku. Iba 68 dB Vám zaručí , že sa aj pri vysávaní budete môcť započúvať do svojej obľúbenej hudby. Vo svojej kategórii sa jedná o jeden z najtichších vysávačov. Veľký akčný rádius, až 8 m, vám zaručí dostatočný priestor pre vysávanie a určite oceníte aj kovové rúrky a funkciu samonavíjanie kábla.Príslušenstvo: Špeciálne turbokefa vyčistí koberce aj čalúnené sedačky alebo kresla od srsti vášho miláčika. Navyše ide ľahko rozobrať a vyčistiť. Podlahová hubica je určená na vysávanie kobercov, predložiek a behúňov. Vinylové podlahy, parkety, plávajúce podlahy a linolea upracete pomocou parketové hubice. S hubicou do auta dlhou 35 cm jednoduché upratovanie pod sedačkami, medzi bočnými panelmi a dverami - skrátka všade tam, kam je ťažké sa s bežným vysávačom dostať. Hubica na čalúnenie s kefkou Vám pomôže zotrieť prach na nábytku, bez toho aby ho poškrabal alebo napríklad okenné parapety. Štrbinová hubica s prachovou kefkou Vám pomôže upratať za nábytkom, za radiátomi aj za kuchynskou linkou. Náhradné vrecká: SMS8200 Hmotnosť príslušenstva: 1,2 kg
5,0 1
90
4Home Upratovanie Vysávače Podlahové vysávače Concept vreckový vysávač VP8220 HOME CAR PET

Concept vreckový vysávač VP8220 HOME CAR PET

Doprava zadarmo

Concept vreckový vysávač VP8220 HOME CAR PET

Dostupnosť: Vypredané

PopisSáčkový vysávač Concept VP - 8220 HOME CAR PET v originálnom karbónovom dizajne je technicky výborne vybavený vysávač pripravený zvládnuť domácnosti s kobercami i tvrdými podlahami, s malými deťmi i domácimi miláčikmi. Vysávač má 7 stupňov filtrácie a tiež umývateľný HEPA 10 filter. Veľkou výhodou je elektronická regulácia výkonu a funkcie soft štart. Vysávač je vybavený špeciálnym turbokefou, ktorý vám umožní zachytiť každý chlp vášho domáceho maznáčika. Jednoduchá je aj samotná údržba hubice, vďaka špeciálnemu otváraniu z vrchu celú kefu rozoberiete, vyčistíte a zase zložíte. XL sáčok s objemom 4 litre je vyrobený z modernej SMS textílie, ktorá má množstvo nesporných výhod oproti klasickým papierovým nákupným taškám. Vzhľadom k svojej vysokej filtračnej schopnosti na úrovni HEPA filtra 10 je ANTIBAKTERIÁLNY a nevadí jej zvýšená vlhkosť. Aj vďaka týmto schopnostiam šetrí samotný motor vysávača. Omrvinky od detí, zaschnuté bahno z topánok alebo chlpy od domácich maznáčikov? Máte vo svojom aute rovnaké podklady? Do úzkych priestorov, pod sedačky a iných zle dostupných miest v aute, ale aj v celom byte, sa teraz ľahko dostanete špeciálnou štrbinovou trubicou, ktorá meria nadštandartných 35 cm. Česká značka Concept dáva dôraz predovšetkým na kvalitu ponúkaných výrobkov, a aj preto si môže dovoliť ponúknuť svojim zákazníkom predĺženú záruku. Na motor, ktorý je u vysávačov najviac namáhanou časťou, dáva u vysávača VP8220 dokonca 5 rokov záruku. Iba 68 dB Vám zaručí , že sa aj pri vysávaní budete môcť započúvať do svojej obľúbenej hudby. Vo svojej kategórii sa jedná o jeden z najtichších vysávačov. Veľký akčný rádius, až 8 m, vám zaručí dostatočný priestor pre vysávanie a určite oceníte aj kovové rúrky a funkciu samonavíjanie kábla.
 
 
Príslušenstvo:
 
  • Špeciálne turbokefa vyčistí koberce aj čalúnené sedačky alebo kresla od srsti vášho miláčika. Navyše ide ľahko rozobrať a vyčistiť.
  • Podlahová hubica je určená na vysávanie kobercov, predložiek a behúňov.
  • Vinylové podlahy, parkety, plávajúce podlahy a linolea upracete pomocou parketové hubice.
  • S hubicou do auta dlhou 35 cm jednoduché upratovanie pod sedačkami, medzi bočnými panelmi a dverami - skrátka všade tam, kam je ťažké sa s bežným vysávačom dostať.
  • Hubica na čalúnenie s kefkou Vám pomôže zotrieť prach na nábytku, bez toho aby ho poškrabal alebo napríklad okenné parapety.
  • Štrbinová hubica s prachovou kefkou Vám pomôže upratať za nábytkom, za radiátomi aj za kuchynskou linkou.
  • Náhradné vrecká: SMS8200
  • Hmotnosť príslušenstva: 1,2 kg

Farba: čierna
Hmotnosť: 4,4 kg
Objem vrecka/nádoby: 4 l
Príkon: 2200 W
Sací výkon: 520 W
Typ vysávača: Vreckový
 883400

Súvisacie videa:

Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť