Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Keramický hrniec so sklenenou pokrievkou, 16 cm Keramický hrniec so sklenenou pokrievkou, 16 cm
 Hrniec s bielym keramickým povrchom, s ktorym môžete variť bez pripálenín a s použitím minimálneho množstva tuku. Vnútorná keramická vrstva je vysoko odolná proti oderu a poškriabaniu a nedržia sa na naj pachy z použitých potravín. Hrnce rovnomerne rozvádzajú teplo, čím zaisťujú perfektný výsledok pri každom varení. Uši sú izolované, nevedú teda teplo, čím výrazne uľahčujú ich samotnú manipuláciu s rozpáleným hrncom. Sklenené pokrievky majú otvor pre únik pary.  Hrnce sú vhodné pre všetky typy sporákov. Materiál: hliník s keramickým povrchom.
0,0 0
19
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Hrnce s nepriľnavým povrchom Keramický hrniec so sklenenou pokrievkou, 16 cm

Keramický hrniec so sklenenou pokrievkou, 16 cm

Keramický hrniec so sklenenou pokrievkou, 16 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis 

Hrniec s bielym keramickým povrchom, s ktorym môžete variť bez pripálenín a s použitím minimálneho množstva tuku. Vnútorná keramická vrstva je vysoko odolná proti oderu a poškriabaniu a nedržia sa na naj pachy z použitých potravín. Hrnce rovnomerne rozvádzajú teplo, čím zaisťujú perfektný výsledok pri každom varení.
Uši sú izolované, nevedú teda teplo, čím výrazne uľahčujú ich samotnú manipuláciu s rozpáleným hrncom. Sklenené pokrievky majú otvor pre únik pary.  Hrnce sú vhodné pre všetky typy sporákov.


Materiál: hliník s keramickým povrchom.

 

Elektrika: áno
Farba: červená
Indukcia: áno
Plyn: áno
Počet kusov v sade: 2 ks
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
Veľkosť: 16 cm
 100713
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť