Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm
Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto skvelou farebnou vzdelávacou dekou na hranie s motívom rôznych zvieratiek. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. Na deke nájdete papagája s ukrytým hracím modulom, ktorý po stlačení vydáva vtáčie zvuky a tiež motýlika s hracím modulom, ktorý po stlačení hrá melódie. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku či chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Doplnená hrazdičkou so zavesenými hračkami, ktoré možno odopnúť a používať samostatne. Vhodné pre deti od 3 mesiacov.
0,0 0
57

Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm

Zľava -7% Doprava zadarmo Novinka
Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm

Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká, 128 x 118 cm

Pôvodne 61,49 € | Zľava: 4,00 € 57,49 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 123 Pohodáčikov

PopisDoprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto skvelou farebnou vzdelávacou dekou na hranie s motívom rôznych zvieratiek. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam.
 
Na deke nájdete papagája s ukrytým hracím modulom, ktorý po stlačení vydáva vtáčie zvuky a tiež motýlika s hracím modulom, ktorý po stlačení hrá melódie. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku či chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Doplnená hrazdičkou so zavesenými hračkami, ktoré možno odopnúť a používať samostatne.
Vhodné pre deti od 3 mesiacov.

Farba: ružová
Hĺbka (cm): 128 cm
Hmotnosť: 0,97 kg
Odporúčaný vek od: 3 mesiacov
Šírka (cm): 118 cm
Výška (cm): 50 cm
 691989
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť