Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
QUIGG AC2 prenosný ochladzovač vzduchu
Katalógové číslo:
806027Popis
Parametre
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,5 m |
| Farba: | biela |
| Hĺbka (cm): | 20,5 cm |
| Hlučnosť: | 56 dB |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Objem nádoby: | 0,75 l |
| Šírka (cm): | 17,8 cm |
| Výška (cm): | 20,2 cm |