Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Rolser Nákupná taška na kolieskach TERMO XL MF RG, čierna
Katalógové číslo:
805274Popis
- rozmer rozloženého vozíka: 41 x 32,5 x 104 cm
- rozmer zloženého vozíka: 41 x 17 x 104 cm
- hmotnosť podvozku s taškou: 2,86 kg
- hmotnosť podvozku: 2,15 kg
- termo priehradka: áno
- vnútorné vrecká: nie
- maximálna nosnosť: 50 kg
- úchytka na nákupný vozík: nie
Parametre
| Značka: |
Rolser
|
| Farba: | čierna |
| Hĺbka (cm): | 32,5 cm |
| Hmotnosť: | 2,86 kg |
| Materiál: | 100% polyester |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Objem (l): | 46 l |
| Šírka (cm): | 41 cm |
| Výška (cm): | 104 cm |