Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Activer ATF01 stolný ventilátor, 23 cm
Katalógové číslo:
117543Popis
Parametre
| Značka: |
Activer
|
| Dĺžka (cm): | 19 cm |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Materiál: | plast |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Príkon: | 23 W |
| Šírka (cm): | 30 cm |
| Výška (cm): | 43 cm |