Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
AKAI Varná kanvica nerez AKP-303 1,7 l
Katalógové číslo:
805859Popis
Parametre
| Značka: |
AKAI
|
| Farba: | strieborná |
| Hĺbka (cm): | 17 cm |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Materiál: | nerez + plast |
| Objem (l): | 1,7 l |
| Príkon: | 2200 W |
| Šírka (cm): | 23 cm |
| Výška (cm): | 26 cm |