Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion
30-dielna jedálenská súprava v tradičnom dizajne obsahuje všetko potrebné na prestretie stola a je vhodná pre každodenné použitie. Vďaka čistým tvarom v klasickom prevedení bude nestarnúcim doplnkom vašej kuchyne.Súprava obsahuje: 6x plytký tanier pr. 24 cm 6x hlboký tanier pr. 22 cm 6x dezertný tanier pr. 19 cm 6x podšálka pr. 15,5 cm 6x šálka objem 220 mlVybavte si kuchyňu nostalgiou - cibulákový vzor už nepatrí výhradne len porcelánu. Klasika z čias našich babičiek je nestarnúcim doplnkom. Obľúbený tmavomodrý vzor na bielom podklade ozdobí váš stôl nielen počas slávnostných chvíľ. Celú kolekciu nájdete TU.
4,0 265
46

Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion

Doprava zadarmo
Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion

Banquet 30-dielna jedálenská súprava Onion

Dostupnosť: Vypredané

Popis30-dielna jedálenská súprava v tradičnom dizajne obsahuje všetko potrebné na prestretie stola a je vhodná pre každodenné použitie. Vďaka čistým tvarom v klasickom prevedení bude nestarnúcim doplnkom vašej kuchyne.
 
Súprava obsahuje:
  • 6x plytký tanier pr. 24 cm
  • 6x hlboký tanier pr. 22 cm
  • 6x dezertný tanier pr. 19 cm
  • 6x podšálka pr. 15,5 cm
  • 6x šálka objem 220 ml
 
Vybavte si kuchyňu nostalgiou - cibulákový vzor už nepatrí výhradne len porcelánu. Klasika z čias našich babičiek je nestarnúcim doplnkom. Obľúbený tmavomodrý vzor na bielom podklade ozdobí váš stôl nielen počas slávnostných chvíľ. Celú kolekciu nájdete TU.

Farba: modrá
Materiál: porcelán
Mikrovlnka: áno
Počet kusov v sade: 30 ks
Umývačka: áno
 106972
Zdieľať
banquet

Hodnotenie

4,0 (265 hodnotení)
91 % zákazníkov odporúča
45 recenzií

Otázky

Tento produkt má 10 otázok

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať