Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela
Tento výrobok je určený pre sterilizáciu vecí osobnej potreby alebo potrieb pre domácnosť, ako napr. telefóny, kozmetické štetce, šperky, holiace strojčeky, kefky na zuby, erotické pomôcky, cumlíky, hrebene, okuliare a ďalšie predmety dennej potreby, ktoré majú tendenciu byť infikované vírusmi a baktériami. Tento výrobok účinne znižuje možnosť množenia baktérií a infekcií. Preto je tento výrobok vhodný na použitie napr. na cestách.Výrobok sterilizuje pomocou ultrafialového žiarenia a ozónu. Sterilizačná lampa vo vnútri výrobku produkuje ultrafialové žiarenie. Intenzita tohto ultrafialového žiarenia sa rovná viac než 20 násobok intenzity svetla slnečných lúčov. Ako sterilizačná lampa je použitá kremenná trubica s dlhou životnosťou. Sterilizátor je riadený mikropočítačom, ktorý automaticky riadi dobu sterilizácie.Počas sterilizácie musí byť sterilizátor uzavretý, aby sa zabránilo priamemu pôsobeniu ultrafialových lúčov na okolie sterilizátora. Ultrafialové žiarenie môže tiež premeniť kyslík vo vzduchu na ozón. Ozón mám vysokú oxidačnú vlastnosť, takže predmety s povrchom, ktorý podlieha oxidácii, nesmú byť vkladané do sterilizátora a sterilizované. Ozón je mierne cítiť. Pri používaní sterilizátora sa odporúča nebyť v priamom dosahu sterilizátora a vyvarovať sa vdychovaniu ozónu. Farebné predmety môžu byť pôsobením ultrafialových lúčov zafarbené. Do sterilizačného boxu nesmú byť vkladané predmety, ktoré sú vlhké alebo obsahujú kvapalinu. Prúdiaca kvapalina by spôsobila poškodenie prístroja.Ak sterilizátor čistíte, nesmie byť pripojený k zdroju elektrickej energie. Pri čistení použite jemnú tkaninu s trochou alkoholového čističa. Na čistenie výrobku nepoužívajte benzín alebo organické rozpúšťadlá! Po ukončení sterilizácie výrobok vypnite.
4,0 14
50

Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela

Výpredaj
Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela

Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela

Dostupnosť: Vypredané

PopisTento výrobok je určený pre sterilizáciu vecí osobnej potreby alebo potrieb pre domácnosť, ako napr. telefóny, kozmetické štetce, šperky, holiace strojčeky, kefky na zuby, erotické pomôcky, cumlíky, hrebene, okuliare a ďalšie predmety dennej potreby, ktoré majú tendenciu byť infikované vírusmi a baktériami. Tento výrobok účinne znižuje možnosť množenia baktérií a infekcií. Preto je tento výrobok vhodný na použitie napr. na cestách.
 
Výrobok sterilizuje pomocou ultrafialového žiarenia a ozónu. Sterilizačná lampa vo vnútri výrobku produkuje ultrafialové žiarenie. Intenzita tohto ultrafialového žiarenia sa rovná viac než 20 násobok intenzity svetla slnečných lúčov. Ako sterilizačná lampa je použitá kremenná trubica s dlhou životnosťou. Sterilizátor je riadený mikropočítačom, ktorý automaticky riadi dobu sterilizácie.
 
Počas sterilizácie musí byť sterilizátor uzavretý, aby sa zabránilo priamemu pôsobeniu ultrafialových lúčov na okolie sterilizátora. Ultrafialové žiarenie môže tiež premeniť kyslík vo vzduchu na ozón. Ozón mám vysokú oxidačnú vlastnosť, takže predmety s povrchom, ktorý podlieha oxidácii, nesmú byť vkladané do sterilizátora a sterilizované. Ozón je mierne cítiť. Pri používaní sterilizátora sa odporúča nebyť v priamom dosahu sterilizátora a vyvarovať sa vdychovaniu ozónu. Farebné predmety môžu byť pôsobením ultrafialových lúčov zafarbené. Do sterilizačného boxu nesmú byť vkladané predmety, ktoré sú vlhké alebo obsahujú kvapalinu. Prúdiaca kvapalina by spôsobila poškodenie prístroja.
 
Ak sterilizátor čistíte, nesmie byť pripojený k zdroju elektrickej energie. Pri čistení použite jemnú tkaninu s trochou alkoholového čističa. Na čistenie výrobku nepoužívajte benzín alebo organické rozpúšťadlá! Po ukončení sterilizácie výrobok vypnite.

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Hĺbka (cm): 15 cm
Materiál: plast
Šírka (cm): 26 cm
Výška (cm): 9 cm

Katalógové číslo:

 496559
Zdieľať

Hodnotenie

4,0 (14 hodnotení)
92 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť