Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Bayby BBP 1000 manuálna odsávačka mlieka Bayby BBP 1000 manuálna odsávačka mlieka
Manuálna odsávačka mlieka BAYBY BBP 1000 patrí do základnej výbavy všetkých dojčiacich mamičiek. Pomáha riešiť aktuálne nedostatok alebo nadbytok materského mlieka, ale tiež vyrieši situácie, keď nemožno dieťa dojčiť priamo z prsníka. Manuálna odsávačka je vhodná skôr na príležitostné odsávanie podľa aktuálnej potreby, veľmi dobrú službu urobí napríklad na cestách. Je mimoriadne ľahká, tichá a veľmi diskrétna vďaka malým rozmerom. Navyše sa dobre drží, takže na obsluhu stačí jedna ruka. Vďaka 2fázovému systému je však odsávanie mimoriadne šetrné k prsnému tkanivu.Už sama konštrukcia tela odsávačky je navrhnutá tak, aby ponúkla potrebný komfort. Vďaka jej tvaru môžu mamičky pohodlne sedieť, čo napomáha ľahšiemu odsatiu mlieka. Silikónový prsný nadstavec tvorí vankúšik so špeciálnymi nopy na materské mlieko, ktorý dokonale a pritom jemne priľne na prsník, masíruje ho a ručne vytvorený podtlak napodobňuje prirodzené satie a dýchanie bábätka. V prvej fázi tak napodobní rýchle sanie, čo stimuluje vylúčenie mlieka z mliečnej žľazy. V druhej fázi potom simuluje hlbšie sanie bábätka, kedy dochádza k samotnému vylučovaniu mlieka a jeho odsávanie do fľaštičky.Po odsatí mlieka sa fľaštička bezpečne uloží do pribaleného stojana, ktorý bráni prevrhnutiu a vytečeniu mlieka. Pre okamžité kŕmenie sa na fľaštičku naskrutkuje pribalený krúžok s cumlíkom. Pre budúce použitie je možné mlieko uschovať aj priamo vo fľaštičke, stačí ju uzavrieť pomocou praktického viečka. Viečko sa vkladá do skrutkovacieho krúžku, kedy o pevnosti ich spojenia svedčí ľahko počuteľné cvaknutie.Zostavenie odsávačky je jednoduché a intuitívne. Špeciálne tvarovaná páka zaisťuje komfortné odsávanie bez použitia veľkej sily. Podľa potreby sa len umiestni do pozície pre jemné alebo silné odsávanie. Ochranný kryt prsného nadstavca odsávačku chráni pred prachom, znečistením, poškodením, v tej časti, ktorá sa prikladá k prsníku. Údržba odsávačky sa vykonáva jednoducho v parnom sterilizátore alebo vyváraním. Je však nutné odsávačku rozložiť na jednotlivé diely, dôkladne ich umyť a potom sterilizovať.Obsah balenia: dojčenská fľaštička so širokým otvorom s objemom 140 ml silikónový cumlík s ochranným viečkom viečko pre uzavretie pri skladovaní mlieka v fľaštičke redukcia pre použitie dojčenských fliaš s úzkym otvorom stojanček náhradné príslušenstvo - chlopňa a piestVšetky časti odsávačky sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A).
0,0 0
20

Bayby BBP 1000 manuálna odsávačka mlieka

Bayby BBP 1000 manuálna odsávačka mlieka

Dostupnosť: Vypredané

PopisManuálna odsávačka mlieka BAYBY BBP 1000 patrí do základnej výbavy všetkých dojčiacich mamičiek. Pomáha riešiť aktuálne nedostatok alebo nadbytok materského mlieka, ale tiež vyrieši situácie, keď nemožno dieťa dojčiť priamo z prsníka. Manuálna odsávačka je vhodná skôr na príležitostné odsávanie podľa aktuálnej potreby, veľmi dobrú službu urobí napríklad na cestách. Je mimoriadne ľahká, tichá a veľmi diskrétna vďaka malým rozmerom. Navyše sa dobre drží, takže na obsluhu stačí jedna ruka. Vďaka 2fázovému systému je však odsávanie mimoriadne šetrné k prsnému tkanivu.
 
Už sama konštrukcia tela odsávačky je navrhnutá tak, aby ponúkla potrebný komfort. Vďaka jej tvaru môžu mamičky pohodlne sedieť, čo napomáha ľahšiemu odsatiu mlieka. Silikónový prsný nadstavec tvorí vankúšik so špeciálnymi nopy na materské mlieko, ktorý dokonale a pritom jemne priľne na prsník, masíruje ho a ručne vytvorený podtlak napodobňuje prirodzené satie a dýchanie bábätka. V prvej fázi tak napodobní rýchle sanie, čo stimuluje vylúčenie mlieka z mliečnej žľazy. V druhej fázi potom simuluje hlbšie sanie bábätka, kedy dochádza k samotnému vylučovaniu mlieka a jeho odsávanie do fľaštičky.
 
Po odsatí mlieka sa fľaštička bezpečne uloží do pribaleného stojana, ktorý bráni prevrhnutiu a vytečeniu mlieka. Pre okamžité kŕmenie sa na fľaštičku naskrutkuje pribalený krúžok s cumlíkom. Pre budúce použitie je možné mlieko uschovať aj priamo vo fľaštičke, stačí ju uzavrieť pomocou praktického viečka. Viečko sa vkladá do skrutkovacieho krúžku, kedy o pevnosti ich spojenia svedčí ľahko počuteľné cvaknutie.
 
Zostavenie odsávačky je jednoduché a intuitívne. Špeciálne tvarovaná páka zaisťuje komfortné odsávanie bez použitia veľkej sily. Podľa potreby sa len umiestni do pozície pre jemné alebo silné odsávanie. Ochranný kryt prsného nadstavca odsávačku chráni pred prachom, znečistením, poškodením, v tej časti, ktorá sa prikladá k prsníku. Údržba odsávačky sa vykonáva jednoducho v parnom sterilizátore alebo vyváraním. Je však nutné odsávačku rozložiť na jednotlivé diely, dôkladne ich umyť a potom sterilizovať.
 
Obsah balenia:
  • dojčenská fľaštička so širokým otvorom s objemom 140 ml
  • silikónový cumlík s ochranným viečkom
  • viečko pre uzavretie pri skladovaní mlieka v fľaštičke
  • redukcia pre použitie dojčenských fliaš s úzkym otvorom
  • stojanček
  • náhradné príslušenstvo - chlopňa a piest
 
Všetky časti odsávačky sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisfenol A).

Parametre a špecifikácia

Farba: fialová
Materiál: plast

Katalógové číslo:

 112903
Zdieľať
bayby

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť