Bel Baby Prebaľovacie podložky 60 x 60 cm Bel Baby Prebaľovacie podložky 60 x 60 cm
Hygienické podložky na prebaľovanie bábätiek. Špeciálne upravené podložky pre každodenné prebaľovanie vašich najmenších detí, spodná strana je vyrobená z fólie chrániacej pred presiaknutím. Vnútorná strana je z vysoko savého a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Farebné obrázky na spodnej strane a okrajoch podložky zabavia dieťa pri prebaľovaní. Prebaľovacie podložky Bel baby sú príjemné pre bábätko a praktické pre vás. Mimoriadne savý buničitý materiál, dermatologicky testované, ideálne na cesty. Pre čisté a komfortné prebaľovanie sú podložky Bel Baby ideálnym doplnkom.Výhody: nepriepustná fólia na vonkajšej strane nasiakavá vnútorná strana podložky jemná a príjemná povrchová úprava balené vo fólii po 10 kusochPrebaľovacie podložky Bel baby je vhodné používať na prebaľovanie prakticky kdekoľvek, pri rozmere 60 x 60 cm je zaistená dostatočne veľká plocha na prebalenie bábätka. Na cestách oceníte skladnosť a praktickosť podložiek aj pre opakované prebaľovanie.Spôsob použitia:Prebaľovaciu podložku vytiahnite z balenia.Podložku rozložte do plnej veľkosti.Položte na prebaľovací pult pod bábätko.V prípade znečistenia zabaľte a vyhoďte.
4,0 5
3

Bel Baby Prebaľovacie podložky 60 x 60 cm

Výpredaj
Bel Baby Prebaľovacie podložky 60 x 60 cm

Bel Baby Prebaľovacie podložky 60 x 60 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisHygienické podložky na prebaľovanie bábätiek. Špeciálne upravené podložky pre každodenné prebaľovanie vašich najmenších detí, spodná strana je vyrobená z fólie chrániacej pred presiaknutím. Vnútorná strana je z vysoko savého a na dotyk veľmi príjemného materiálu. Farebné obrázky na spodnej strane a okrajoch podložky zabavia dieťa pri prebaľovaní.
 
Prebaľovacie podložky Bel baby sú príjemné pre bábätko a praktické pre vás. Mimoriadne savý buničitý materiál, dermatologicky testované, ideálne na cesty. Pre čisté a komfortné prebaľovanie sú podložky Bel Baby ideálnym doplnkom.
 
Výhody:
  • nepriepustná fólia na vonkajšej strane
  • nasiakavá vnútorná strana podložky
  • jemná a príjemná povrchová úprava
  • balené vo fólii po 10 kusoch
 
Prebaľovacie podložky Bel baby je vhodné používať na prebaľovanie prakticky kdekoľvek, pri rozmere 60 x 60 cm je zaistená dostatočne veľká plocha na prebalenie bábätka. Na cestách oceníte skladnosť a praktickosť podložiek aj pre opakované prebaľovanie.
 
Spôsob použitia:
Prebaľovaciu podložku vytiahnite z balenia.
Podložku rozložte do plnej veľkosti.
Položte na prebaľovací pult pod bábätko.
V prípade znečistenia zabaľte a vyhoďte.

Katalógové číslo:

 688369
Zdieľať
hartmann

Hodnotenie

4,0 (5 hodnotení)
80 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť