Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Catler FS 9010 krájač potravín, strieborná
Katalógové číslo:
807088Popis
- priemer krájacieho kotúča: 220 mm
- otáčky: 282 rpm
- rezacia výška: 145 mm
- rezacia dĺžka: 200 mm
- rezacia hrúbka: 1 - 12 mm
- napätie: 220 V - 240 V, 50 Hz/60 Hz
Parametre
| Značka: |
Catler
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,6 m |
| Farba: | strieborná |
| Hĺbka (cm): | 42 cm |
| Hmotnosť: | 14,8 kg |
| Materiál: | nerez + plast |
| Príkon: | 240 W |
| Šírka (cm): | 26,5 cm |
| Výška (cm): | 39 cm |