Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm
Náplasti sú vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov. Hydrokoloidný vankúšik predstavuje najmodernejšiu metódu hojenia rán - tzv. vlhké hojenie. Vedecké štúdie potvrdzujú, že sa kožné bunky vo vlhkom prostredí hoja lepšie a rýchlejšieTáto náplasť má preto špeciálnu vrstvu hydrokoloidního materiálu, ktorá reaguje so sekrétom z rany. Vytvára tak vlhký ochranný gél, vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprischýna k pľuzgieru, do rany navyše neprenikajú baktérie. Je zachované vlhké prostredie a súčasne je umožnený odchod potu. Hydrokoloidná náplasť pôsobí v určitom slova zmysle ako "druhá koža". Náplasti na pľuzgiere sú vodeodolné a súčasne priedušné. Sú priehľadné a majú špeciálny tvar, vďaka ktorému sa prispôsobia miestu lepenia.
0,0 0
4

Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm

Novinka
Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm

Cosmos Náplasť na pľuzgiere, 5,5 x 1,9 cm

3,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 20 ks a viac
U vás: zajtra   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 11 Pohodáčikov

PopisNáplasti sú vybavené špeciálnym hydrokoloidním vankúšikom, ktorý tlmí bolesť a zmierňuje tlak pľuzgierov. Hydrokoloidný vankúšik predstavuje najmodernejšiu metódu hojenia rán - tzv. vlhké hojenie. Vedecké štúdie potvrdzujú, že sa kožné bunky vo vlhkom prostredí hoja lepšie a rýchlejšie
 
Táto náplasť má preto špeciálnu vrstvu hydrokoloidního materiálu, ktorá reaguje so sekrétom z rany. Vytvára tak vlhký ochranný gél, vďaka ktorému nevzniká chrasta a náplasť neprischýna k pľuzgieru, do rany navyše neprenikajú baktérie. Je zachované vlhké prostredie a súčasne je umožnený odchod potu. Hydrokoloidná náplasť pôsobí v určitom slova zmysle ako "druhá koža". Náplasti na pľuzgiere sú vodeodolné a súčasne priedušné. Sú priehľadné a majú špeciálny tvar, vďaka ktorému sa prispôsobia miestu lepenia.
 

Parametre a špecifikácia

Dĺžka (cm): 5,5 cm
Počet kusov v sade: 6 ks
Šírka (cm): 1,9 cm

Katalógové číslo:

 358215
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť