Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Detský domček s podlahou Detský domček s podlahou
Detský domček AXIN I je základná variantom detského domčeka. Domček je vyrobený z hobľovaného smrekového materiálu, ktorý je použitý na steny domčeka. Strecha domčeka je vyrobená z odolných QSB dosiek s hrúbkou 15 mm.Technické parametre:Domček dodávame bez povrchovej úpravy (náteru). Každý si teda môže zvoliť vlastnú farbu alebo farebnú kombináciu domu a vytvoriť tak pre svoje deti jedinečný originál, a alebo nechať samotné deti, nech sa realizujú od výberu farieb až po samotný náter. Na druhej a tretej fotografiu sa môžete nechať inšpirovať realizáciami našich zákazníkov.Táto varianta domčeku je vrátane podlahy z QSB dosiek s hrúbkou 15 mm.Veľkosť domčeka je: šírka 120 cm, dĺžka 140 cm a výška 170 cm.Strecha domčeka odporúčame pokryť strešným šindľom ktorého montáž je veľmi jednoducháDomček dodávame vzhľa na prepravu v čiastočne domontované stave. Súčasťou balenia sú teda 4 steny, podlaha, strecha a kompletný spojovací materiál. Na dokončenie budete potrebovať cca 30 minút času a krížový skrutkovač, v ideálnom prípade elektrický.
0,0 0
264

Detský domček s podlahou

Detský domček s podlahou

Dostupnosť: Vypredané

PopisDetský domček AXIN I je základná variantom detského domčeka. Domček je vyrobený z hobľovaného smrekového materiálu, ktorý je použitý na steny domčeka. Strecha domčeka je vyrobená z odolných QSB dosiek s hrúbkou 15 mm.
 
Technické parametre:
Domček dodávame bez povrchovej úpravy (náteru). Každý si teda môže zvoliť vlastnú farbu alebo farebnú kombináciu domu a vytvoriť tak pre svoje deti jedinečný originál, a alebo nechať samotné deti, nech sa realizujú od výberu farieb až po samotný náter. Na druhej a tretej fotografiu sa môžete nechať inšpirovať realizáciami našich zákazníkov.
 
Táto varianta domčeku je vrátane podlahy z QSB dosiek s hrúbkou 15 mm.
 
Veľkosť domčeka je: šírka 120 cm, dĺžka 140 cm a výška 170 cm.
 
Strecha domčeka odporúčame pokryť strešným šindľom ktorého montáž je veľmi jednoduchá
Domček dodávame vzhľa na prepravu v čiastočne domontované stave. Súčasťou balenia sú teda 4 steny, podlaha, strecha a kompletný spojovací materiál. Na dokončenie budete potrebovať cca 30 minút času a krížový skrutkovač, v ideálnom prípade elektrický.

Dĺžka (cm): 140 cm
Farba: prírodná
Materiál: drevo
Šírka (cm): 120 cm
Výška (cm): 170 cm
 675506
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť