Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Dyson sada pre ručné vysávače Dyson sada pre ručné vysávače
Ručný vysávač sa hodí predovšetkým v prípade, ak je treba vysať menšie nečistoty či plochy. Pokiaľ si však svoj vysávač Dyson vybavíte setom pre ručné vysávanie, budete mať čistenie domácnosti ešte praktickejšie. Tento set obsahuje kefu pre odstránenie prachu z citlivých povrchov. Ďalej vo výbave nájdete kefu pre usadenú a zaschnutú špinu a širokú hubicu pre vysávanie odolnejších nečistôt. Nechýba ani predlžovacia hadica. Táto vám uľahčí manipuláciu napríklad v úzkych priestoroch a podobne. Set je vhodný pre vysávače Dyson DC34, DC35, DC45.
0,0 0
53
4Home Upratovanie Vysávače Akumulátorové vysávače Dyson sada pre ručné vysávače

Dyson sada pre ručné vysávače

Doprava zadarmo

Dyson sada pre ručné vysávače

Dostupnosť: Vypredané

PopisRučný vysávač sa hodí predovšetkým v prípade, ak je treba vysať menšie nečistoty či plochy. Pokiaľ si však svoj vysávač Dyson vybavíte setom pre ručné vysávanie, budete mať čistenie domácnosti ešte praktickejšie. Tento set obsahuje kefu pre odstránenie prachu z citlivých povrchov. Ďalej vo výbave nájdete kefu pre usadenú a zaschnutú špinu a širokú hubicu pre vysávanie odolnejších nečistôt. Nechýba ani predlžovacia hadica. Táto vám uľahčí manipuláciu napríklad v úzkych priestoroch a podobne.
 
Set je vhodný pre vysávače Dyson DC34, DC35, DC45.

 801962
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť