Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l
Nízkotlakový hrniec DELI COOK - skvelý pomocník pre rýchlejšiu, jednoduchšiu a zdravšiu prípravu potravín. Novinka, ktorá si nájde miesto aj vo vašej kuchyni.Výhody produktu: Produkty Deli Cook disponujú obrovskou silou - umožňujú varenie v tichosti, s uzavretou pokrievkou, takže únik pary je znížený na minimum, tým sú zachované všetky živiny v pripravovanom pokrme. Zemiaky, zelenina, mäso i ryby si počas prípravy zachovávajú chuť, tvar i farbu.    Rovnako ako pri tradičnom varení v pare, ani pri varení v Deli Cook nedochádza k vyplavovaniu vitamínov a mikroelementov z potravín, vďaka čomu zostávajú aj po tepelnej úprave stále zdravé. S vložkou k vareniu na pare môžete variť s maximálnym zachovaním všetkých živín iba pomocou pary, kedy pripravovaný pokrm neprichádza do akéhokoľvek kontaktu s vodou.         patentná pokrievka umožňuje, vďaka špeciálnemu silikónovému tesneniu, ľahko hermeticky uzavrieť vzduch vo vnútri hrnca. Vzhľadom k tomu vo vnútri nenarastá tlak a teplota vzrastá do 100 °C. Tým sa celý proces varenia značne urýchľuje a dochádza tak rovnako k veľkej úspore energie. tlakový vypúšťací ventil priebežne reguluje tlak vo vnútri hrnca a zabraňuje tak jeho nadmernému vzrastu. špeciálne vyrobený patentový uzáver umožňuje ľahké otváranie pokrievky v akomkoľvek momente varenia. systém zachytávania kvapiek vody z tlakového vypúšťacieho ventilu do polykarbonátovej nádržky je zabudovaný priamo pod ventilom. Časti hrnca a ich funkcie: tlakový vypúšťací ventil - zaisťuje stále udržiavanie teploty a znižuje uvoľňovanie pary polykarbonátová nádržka - zachytáva kvapky vody z tlakového vypúšťacieho ventilu okraj hrnca - špeciálne formovaný pre ideálne spojenie s pokrievkou funkčné dno - vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane plynových, sklokeramických, elektrických, halogénových i indukčných tesnenie - k pevnému uzavretiu hrnca úchyt pokrievky - pohodlný pri držaní uzáver pokrievky - pevne uzatvára pokrievku, čím redukuje straty pary, tým zachováva všetky živiny vo varených potravinách vertikálne sklenený kryt pokrievky - varenie i uchovávanie potravín pod dohľadom bez nutnosti otvárania nádoby nepriľnavý povrch - vysoko kvalitný, odolný voči poškodeniu bez PFOA hrniec - vyrobený z vysoko kvalitného hliníka opatrený vonkajším lakom - odolný voči vysokým teplotám Po každom použití čistite všetky časti hrnca: umývajte prípravkom na riad a teplou vodou; oplachujte čistou vodou a všetky časti vysušte, aby ste zabránili tvorbe škvŕn .Pokiaľ je vypúšťací ventil veľmi znečistený, môžete ho pod pokrievkou odskrutkovať, vyčistiť a znovu priskrutkovať späť. Ľahko možno odmontovať aj pokrievku pre prípad dôsledného vyčistenia tesnenia.Upozornenie: Nestraťte tesnenia!
2,5 3
37

Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

Výpredaj
Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

Florina Nízkotlakový hrniec Deli Cook 4,2 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisNízkotlakový hrniec DELI COOK - skvelý pomocník pre rýchlejšiu, jednoduchšiu a zdravšiu prípravu potravín. Novinka, ktorá si nájde miesto aj vo vašej kuchyni.
 
Výhody produktu:
Produkty Deli Cook disponujú obrovskou silou - umožňujú varenie v tichosti, s uzavretou pokrievkou, takže únik pary je znížený na minimum, tým sú zachované všetky živiny v pripravovanom pokrme. Zemiaky, zelenina, mäso i ryby si počas prípravy zachovávajú chuť, tvar i farbu.    
Rovnako ako pri tradičnom varení v pare, ani pri varení v Deli Cook nedochádza k vyplavovaniu vitamínov a mikroelementov z potravín, vďaka čomu zostávajú aj po tepelnej úprave stále zdravé. S vložkou k vareniu na pare môžete variť s maximálnym zachovaním všetkých živín iba pomocou pary, kedy pripravovaný pokrm neprichádza do akéhokoľvek kontaktu s vodou.        
 • patentná pokrievka umožňuje, vďaka špeciálnemu silikónovému tesneniu, ľahko hermeticky uzavrieť vzduch vo vnútri hrnca. Vzhľadom k tomu vo vnútri nenarastá tlak a teplota vzrastá do 100 °C. Tým sa celý proces varenia značne urýchľuje a dochádza tak rovnako k veľkej úspore energie.
 • tlakový vypúšťací ventil priebežne reguluje tlak vo vnútri hrnca a zabraňuje tak jeho nadmernému vzrastu.
 • špeciálne vyrobený patentový uzáver umožňuje ľahké otváranie pokrievky v akomkoľvek momente varenia.
 • systém zachytávania kvapiek vody z tlakového vypúšťacieho ventilu do polykarbonátovej nádržky je zabudovaný priamo pod ventilom.
 
 
Časti hrnca a ich funkcie:
 • tlakový vypúšťací ventil - zaisťuje stále udržiavanie teploty a znižuje uvoľňovanie pary
 • polykarbonátová nádržka - zachytáva kvapky vody z tlakového vypúšťacieho ventilu
 • okraj hrnca - špeciálne formovaný pre ideálne spojenie s pokrievkou
 • funkčné dno - vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane plynových, sklokeramických, elektrických, halogénových i indukčných
 • tesnenie - k pevnému uzavretiu hrnca
 • úchyt pokrievky - pohodlný pri držaní
 • uzáver pokrievky - pevne uzatvára pokrievku, čím redukuje straty pary, tým zachováva všetky živiny vo varených potravinách
 • vertikálne sklenený kryt pokrievky - varenie i uchovávanie potravín pod dohľadom bez nutnosti otvárania nádoby
 • nepriľnavý povrch - vysoko kvalitný, odolný voči poškodeniu bez PFOA
 • hrniec - vyrobený z vysoko kvalitného hliníka opatrený vonkajším lakom - odolný voči vysokým teplotám
 
Po každom použití čistite všetky časti hrnca: umývajte prípravkom na riad a teplou vodou; oplachujte čistou vodou a všetky časti vysušte, aby ste zabránili tvorbe škvŕn .
Pokiaľ je vypúšťací ventil veľmi znečistený, môžete ho pod pokrievkou odskrutkovať, vyčistiť a znovu priskrutkovať späť. Ľahko možno odmontovať aj pokrievku pre prípad dôsledného vyčistenia tesnenia.
Upozornenie: Nestraťte tesnenia!

Parametre a špecifikácia

Elektrika: áno
Farba: čierna
Indukcia: áno
Materiál: hliník + sklo
Objem (l): 4,2 l
Plyn: áno
Priemer: 24 cm
Sklokeramika: áno

Katalógové číslo:

 113638
Zdieľať
florina

Hodnotenie

2,5 (3 hodnotenia)
33 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.