Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření ) Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )
 rozšírenie legendárnej hry divokejšie a nové postavy Bang! Divoký Západ je ďalšie rozšírenie legendárnej hry Bang! v českom jazyku: Divoký západ (Wild West Show). S týmto rozšírením bude základná hra Bang! opäť o niečo divokejšia a nové postavy sú veľmi nápadité. Môžete sa tu stretnúť so Zúrivou Dorotou, Madam Zuzanou alebo si zahrať rolu Teren Killa. Nové karty zodpovedajú svojmu názvu: Divoký západ. Balíček obsahuje: 18 nových kariet: 10 kariet Divoký západ, 8 kariet postáv a pravidlá v českom i slovenskom jazyku, vrátane dodatkov k pravidlám.
0,0 0
4
4Home AAAAA QUANTI Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Výpredaj

Hra Bang - Divoký západ Albi ( rozšíření )

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rozšírenie legendárnej hry
  • divokejšie a nové postavy

 

Bang! Divoký Západ je ďalšie rozšírenie legendárnej hry Bang! v českom jazyku: Divoký západ (Wild West Show). S týmto rozšírením bude základná hra Bang! opäť o niečo divokejšia a nové postavy sú veľmi nápadité. Môžete sa tu stretnúť so Zúrivou Dorotou, Madam Zuzanou alebo si zahrať rolu Teren Killa. Nové karty zodpovedajú svojmu názvu: Divoký západ.

 

 

Balíček obsahuje:

18 nových kariet: 10 kariet Divoký západ, 8 kariet postáv a pravidlá v českom i slovenskom jazyku, vrátane dodatkov k pravidlám.

Odporúčaný vek od: 10 rokov
Počet hráčov: 3 až 7
Približná doba hrania: do 30 min
 502435
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť