Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Párty Alias Velká sázka Albi Hra Párty Alias Velká sázka Albi
 pre 4 a viac hráčov hra obsahuje pohybové úlohy, modelovanie z plastelíny a novej slovnej úlohy formou asociáciou Vyskúšajte novú Párty Alias ??Veľkú stávku. Zoznámite sa s úplne novými originálnymi aktivitami a úlohy! Stavte si sami na seba aj na svojich priateľov, či úloha dokážete splniť. Vďaka plastelínu v hre môžete dokonale využiť aj svoju fantáziu. Párty Alias ??Veľká stávka nadväzuje na veľký úspech hry Párty Alias??, ktorú si mnohí z vás veľmi obľúbili. Vo Veľkej stávke si budete môcť staviť na spoluhráča z tímu súperov, že nedokáže splniť určitú úlohu. Slovné úlohy precvičia vašu slovnú zásobu a pamäť, kreatívne zase otestujú tvorivého ducha. Vďaka pohybovým úlohám rozhýbete doslova celé telo a tým aj bránice všetkých spoluhráčov. Pri tejto hre sa budete môcť vzájomne tromfový a prekvapovať, ale hlavne sa pri tom budete výborne baviť. . Vhodné pre deti od 11 rokov. Čas trvania: 30 až 60 minút.
0,0 0
21
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Párty hry Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pre 4 a viac hráčov
  • hra obsahuje pohybové úlohy, modelovanie z plastelíny a novej slovnej úlohy formou asociáciou

 

Vyskúšajte novú Párty Alias ??Veľkú stávku. Zoznámite sa s úplne novými originálnymi aktivitami a úlohy! Stavte si sami na seba aj na svojich priateľov, či úloha dokážete splniť. Vďaka plastelínu v hre môžete dokonale využiť aj svoju fantáziu. Párty Alias ??Veľká stávka nadväzuje na veľký úspech hry Párty Alias??, ktorú si mnohí z vás veľmi obľúbili. Vo Veľkej stávke si budete môcť staviť na spoluhráča z tímu súperov, že nedokáže splniť určitú úlohu. Slovné úlohy precvičia vašu slovnú zásobu a pamäť, kreatívne zase otestujú tvorivého ducha. Vďaka pohybovým úlohám rozhýbete doslova celé telo a tým aj bránice všetkých spoluhráčov. Pri tejto hre sa budete môcť vzájomne tromfový a prekvapovať, ale hlavne sa pri tom budete výborne baviť.
.

 

Vhodné pre deti od 11 rokov.

 

Čas trvania: 30 až 60 minút.

Odporúčaný vek od: 11 rokov
Počet hráčov: 4 a viac
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502443
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť