Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Japonská stena Vera krémová, 50 x 240 cm Japonská stena Vera krémová, 50 x 240 cm
Japonská stena Vera, krásny dekoračné záves. Závesový panel pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa skvele hodia do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok sa používa aj ako deliaca diel medzi miestnosťami a rôznymi kúty. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombináciu viacerých farieb.Stena má hore aj dole tunely, vrchná slúži na nasadenie na garniža alebo navlečenie drôteného tunelu pre ľahké zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia.Japonskú stenu Vera krémovú odáváme v komplete vrátane plastového závažia a drôteného úchytu pre jednoduché zavesenie.Japonská stena sa nesmie sušiť v sušičke, bieliť ani čistiť chemickými prostriedkami. Je možné žehliť.
0,0 0
8
4Home Bytový textil Závesy, záclony a rolety Závesy Japonská stena Vera krémová, 50 x 240 cm

Japonská stena Vera krémová, 50 x 240 cm

Japonská stena Vera krémová, 50 x 240 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisJaponská stena Vera, krásny dekoračné záves. Závesový panel pre zatienenie okien na spôsob japonských stien sa skvele hodia do moderných interiérov. Tento dekoračný prvok sa používa aj ako deliaca diel medzi miestnosťami a rôznymi kúty. Pre získanie maximálneho efektu sa používa kombináciu viacerých farieb.
 
Stena má hore aj dole tunely, vrchná slúži na nasadenie na garniža alebo navlečenie drôteného tunelu pre ľahké zavesenie. Spodný tunelík vytvára priestor pre plastové závažia.Japonskú stenu Vera krémovú odáváme v komplete vrátane plastového závažia a drôteného úchytu pre jednoduché zavesenie.Japonská stena sa nesmie sušiť v sušičke, bieliť ani čistiť chemickými prostriedkami. Je možné žehliť.

Farba: béžová
Materiál: 100% polyester
Počet kusov v sade: 1 ks
Veľkosť: 50 x 240 cm
 219774
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť