Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: piatok 05. 06. 2026
Keter záhradný grilovací stolík UNITY 105 l, grafitová
Keter záhradný grilovací stolík UNITY 105 l, grafitová
Katalógové číslo:
713648Popis
- multifunkčné využitie ako pracovný aj jedálenský stôl
- nehrdz. doska vhodná na prípravu a servírovanie jedla
- priestranná skrinka na uloženie príslušenstva
- rukoväť s háčikmi na zavesenie náčinia
- kolieska pre ľahké premiestňovanie
- jednoduchá a rýchla montáž
- 1x grilovací stôl UNITY
- 1x nehrdz. pracovná doska
- 1x montážne príslušenstvo
- objem úložného priestoru: 105 l
- materiál konštrukcia: plast
- materiál dosky: nehrdz. oceľ
- farba: tmavosivá
Parametre
| Značka: |
Keter
|
| Dĺžka (cm): | 82 cm |
| Farba: | tmavosivá |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Materiál: | plast + oceľ |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Objem (l): | 105 l |
| Šírka (cm): | 52 cm |
| Výška (cm): | 90 cm |