Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Kusový koberec Pruhy, 120 x 170 cm Kusový koberec Pruhy, 120 x 170 cm
 príjemný na dotyk 2 veľkosti Oživte svoj ??interiér kusovým kobercom v modernom designu.Díky materiálu, z ktorého je vyrobený, je príjemný na dotyk a rozmerovo stabilný, tiež má vyšší objem. Výška vlasu koberca je v rozmedzí 1,5 - 2,5 cm, čo mu dodáva luxusný vzhľad a dlhšiu životnosť. Ponúkame v 2 rozmeroch. Mateirál: 100% heatset frise Rozmery: 120 x 170 cm 133 x 195 cm Heatsetfrise - 100% polypropylénové vlákno upravované technológiou "tepelnej fixácie" (Heatset). Tento spôsob úpravy dodáva kobercom mnoho žiaducich vlasnosti ako je napríklad vyšší objem či rozmerová stabilita. Na taktoupravenom materiáli tiež lepšie vyniká pestrosť jednotlivých farieb a koberec je príjemný na dotyk. Kvalitu koberca vo veľkej miere ovplyvňuje hustota votkaných vlákien (záväzných bodov/m2). Jedná sa o koberce s výškou vlasu v rozmedzí 1,5 - 2,5 cm, čo koberci dodáva luxusný vzhľad a podieľa sa na dlhšej životnosti koberca.
0,0 0
41

Kusový koberec Pruhy, 120 x 170 cm

Kusový koberec Pruhy, 120 x 170 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • príjemný na dotyk
  • 2 veľkosti

Oživte svoj ??interiér kusovým kobercom v modernom designu.Díky materiálu, z ktorého je vyrobený, je príjemný na dotyk a rozmerovo stabilný, tiež má vyšší objem. Výška vlasu koberca je v rozmedzí 1,5 - 2,5 cm, čo mu dodáva luxusný vzhľad a dlhšiu životnosť. Ponúkame v 2 rozmeroch.

Mateirál: 100% heatset frise

Rozmery:

  • 120 x 170 cm
  • 133 x 195 cm

Heatset frise - 100% polypropylénové vlákno upravované technológiou "tepelnej fixácie" (Heatset). Tento spôsob úpravy dodáva kobercom mnoho žiaducich vlasnosti ako je napríklad vyšší objem či rozmerová stabilita. Na takto upravenom materiáli tiež lepšie vyniká pestrosť jednotlivých farieb a koberec je príjemný na dotyk. Kvalitu koberca vo veľkej miere ovplyvňuje hustota votkaných vlákien (záväzných bodov/m2). Jedná sa o koberce s výškou vlasu v rozmedzí 1,5 - 2,5 cm, čo koberci dodáva luxusný vzhľad a podieľa sa na dlhšej životnosti koberca.

Parametre a špecifikácia

Materiál: 100% polypropylen
Veľkosť: 120 x 170 cm

Katalógové číslo:

 200442
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.