Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: pondelok 01. 06. 2026
Kvalitex Bavlnené obliečky Freja, 140 × 200 cm, 70× 90 cm
Kvalitex Bavlnené obliečky Freja, 140 × 200 cm, 70× 90 cm
Katalógové číslo:
245377Popis
- jemná a priedušná 100 % bavlna
- skandinávsky motív listov v prírodných odtieňoch
- elegantný a nadčasový dizajn
- praktické zapínanie na zips
- produkt vyrobený v Českej republike
- súčasť štýlovej kolekcie Nordic
- ekologické dizajnové balenie
- 1× obliečka na prikrývku 140 × 200 cm
- 1× obliečka na vankúš 70 × 90 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | hnedá |
| Gramáž: | 110 g/m2 |
| Hustota tkania: | TC144 |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sušička: | áno |
| Typ postele: | jednolôžko štandard |
| Veľkosť: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na strednú teplotu |