Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: streda 27. 05. 2026
Kvalitex Bavlnené obliečky Magnólia zelená, 140 ×200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Bavlnené obliečky Magnólia zelená, 140 ×200 cm, 70 × 90 cm
Katalógové číslo:
245382Popis
- príjemná a priedušná 100 % bavlna
- elegantný kvetinový motív magnólií
- moderný dizajn z kolekcie Delux
- praktické zapínanie na zips
- produkt vyrobený v Českej republike
- vhodné na celoročné používanie
- ľahká údržba a pranie na 60 °C
- 1× obliečka na prikrývku 140 × 200 cm
- 1× obliečka na vankúš 70 × 90 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | zelená |
| Gramáž: | 120 g/m2 |
| Hustota tkania: | TC144 |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sušička: | áno |
| Typ postele: | jednolôžko štandard |
| Veľkosť: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na strednú teplotu |