Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: streda 03. 06. 2026
Kvalitex Detská bavlnená posteľná bielizeň Shelby,biela, 90 × 135 cm, 45 × 60 cm
Kvalitex Detská bavlnená posteľná bielizeň Shelby,biela, 90 × 135 cm, 45 × 60 cm
Katalógové číslo:
245395Popis
- jemná a priedušná 100 % bavlna vhodná pre citlivú detskú pokožku
- produkt vyrobený v Českej republike
- nenápadný škandinávsky dizajn s pierkami
- praktické zapínanie na zips pre ľahké prezliekanie
- vhodné do detskej postieľky aj do menších detských postelí
- jednoduchá údržba a pranie pri vyššej teplote
- 1× obliečka na deku 90 × 135 cm
- 1× obliečka na vankúš 45 × 60 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | biela |
| Gramáž: | 110 g/m2 |
| Hustota tkania: | TC144 |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 90 x 135 cm |
| Rozmery vankúša: | 45 x 60 cm |
| Sušička: | áno |
| Typ postele: | detská postieľka |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na strednú teplotu |