LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia
Užite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.Revolučné riešenie - bez dymuŽeravé srdce grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkvapkávajúcim tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.Bezpečnosť predovšetkýmS LotusGrillom sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.Bez námahy a ekonomickyLotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.Grilovanie s LotusGrillom je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.Prečo zvoliť LotusGrill:• grilovanie bez dymu a škodlivín• pripravený na grilovanie za 3 minúty• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlia• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke• ekonomickosť - 180 g uhlia až na 1 hodinu grilovania• ľahké prenášanie• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO
0,0 0
158

LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia

Výpredaj Doprava zadarmo
LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia

LotusGrill Gril nerezový špeciálna edícia

Dostupnosť: Vypredané

PopisUžite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.
 
Revolučné riešenie - bez dymu
Žeravé srdce grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkvapkávajúcim tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.
 
Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.
 
Bezpečnosť predovšetkým
S LotusGrillom sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.
 
Bez námahy a ekonomicky
LotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.
 
Grilovanie s LotusGrillom je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!
 
Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.
 
Prečo zvoliť LotusGrill:
• grilovanie bez dymu a škodlivín
• pripravený na grilovanie za 3 minúty
• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa
• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlia
• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke
• ekonomickosť - 180 g uhlia až na 1 hodinu grilovania
• ľahké prenášanie
• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO
 

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť: 3,7 kg
Materiál: nerez
Priemer: 35 cm
Výška (cm): 23,5 cm

Katalógové číslo:

 674793
Zdieľať
lotusgrill

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť