Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth
Prenosný USB / SD Bluetooth® audio system - rádio s digitálnym zobrazením frekvencie. Zaujímavým rysom je možnosť nahrávania zvuku na USB / SD zariadenie cez vstavaný mikrofón alebo nahrávanie z rádia. Nahráva sa vo formáte MP3. Zariadenie RSU-05 je doplnené o možnosť prenosu hudby cez Bluetooth®. Nechýba konektor pre pripojenie stereo slúchadiel a AUX In konektor pre pripojenie externého zariadenia.Vlastnosti: podpora prehrávania WMA / MP3 z USB / SD zariadenia bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth® podpora Bluetooth® A2DP, ktorým možno spárovať toto zariadenie s inými zariadeniami disponujúcimi rovnakým profilom (telefón, tablet, počítač atď.) USB vstup zabudovaná čítačka SD / MMC kariet nahrávanie na USB / SD zariadenie, AM / FM / SW1 / SW2 indikácia aktuálneho času diaľkové ovládanie napájanie z elektrickej siete, batérií alebo z vstavanej dobíjacej batérie výstupný výkon: 2 x 2,2 W (RMS) napájanie: 230V ~ 50Hz, 6V (4x 1,5V AA)
2,5 1
39

Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth

Výpredaj
Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth

Orava RSU-05 multimediálny prenosný USB/SD prehrávač s rádiom a Bluetooth

Dostupnosť: Vypredané

PopisPrenosný USB / SD Bluetooth® audio system - rádio s digitálnym zobrazením frekvencie. Zaujímavým rysom je možnosť nahrávania zvuku na USB / SD zariadenie cez vstavaný mikrofón alebo nahrávanie z rádia. Nahráva sa vo formáte MP3. Zariadenie RSU-05 je doplnené o možnosť prenosu hudby cez Bluetooth®. Nechýba konektor pre pripojenie stereo slúchadiel a AUX In konektor pre pripojenie externého zariadenia.
 
Vlastnosti:
 • podpora prehrávania WMA / MP3 z USB / SD zariadenia
 • bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth®
 • podpora Bluetooth® A2DP, ktorým možno spárovať toto zariadenie s inými zariadeniami disponujúcimi rovnakým profilom (telefón, tablet, počítač atď.)
 • USB vstup
 • zabudovaná čítačka SD / MMC kariet
 • nahrávanie na USB / SD zariadenie, AM / FM / SW1 / SW2
 • indikácia aktuálneho času
 • diaľkové ovládanie
 • napájanie z elektrickej siete, batérií alebo z vstavanej dobíjacej batérie
 • výstupný výkon: 2 x 2,2 W (RMS)
 • napájanie: 230V ~ 50Hz, 6V (4x 1,5V AA)

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 15,5 cm
Šírka (cm): 21 cm
Výška (cm): 24,5 cm
 113773
Zdieľať
orava

Hodnotenie

2,5 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť