Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Philips 8719514431829 stropné LED svietidlo PIR Mauve 6 W 640lm 4000K 25 cm, biela
Katalógové číslo:
697662Popis
Parametre
| Značka: |
Philips
|
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 0,26 kg |
| Krytie: | 20 |
| LED: | áno |
| Materiál: | plast + kov |
| Priemer: | 25 cm |
| Príkon: | 6 W |
| Výška (cm): | 7,2 cm |