Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím
Inovatívna technológia okamžitého zahriatia vody zaistí teplú vodu za pár sekúnd, a to presne vo vami požadovanej teplote. Vychutnajte si tak maximálnu arómu vašich nápojov. Poskytuje lahodnú vodu od izbovej teploty až po horúcu. Blanšírovanie, príprava teplých nápojov, sterilizácia, varenie. Čaj, káva, špagety, detské fľaše. S týmto výrobkom dokážete čokoľvek.Vyberte si z niekoľkých prednastavených množstiev jednoduchým stlačením tlačidla: 150 ml, 250 ml, 300 ml, 400 ml, 500 ml - vždy nájdete vhodný objem vody, ktorý naplní vašu obľúbenú šálku alebo aj džbán či kanvicu.Filter Philips Micro X-Clean znižuje obsah chlóru, vodného kameňa, ťažkých kovov novo vznikajúcich znečisťujúcich látok, ako sú mikroplasty a PFOA.Kompaktné prevedenie sa ľahko zmestí kamkoľvek vo vašom domove alebo v kancelárii. Využite menej času na doplňovanie a dodržujte ľahšie pitný režim vďaka veľkej 2,2 l nádobe. Odnímateľná nádoba na vodu zaručuje ľahké dopĺňanie a čistenie. Dávkovač začne fungovať, akonáhle pripojíte napájanie a zariadenie zapnete. Nie je potrebná inštalácia. Indikátor životnosti filtra vám pripomenie, aby ste včas vymenili filter, a zaistili tak čo najlepší výkon filtrácie.Balená voda si na životnom prostredí vyberá značnú daň, a taktiež je nákladná. Teraz ju už nikdy nebudete potrebovať. Vodná stanica je vždy na mieste a podľa potreby poskytuje chuťovo dobrú, čistú vodu. Voda sa ohrieva práve v okamihu, keď ju potrebujete, a presne v objeme, ktorý si zvolíte. Už žiadne prevarovanie ani uchovávanie teploty.
0,0 0
186

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím

Doprava zadarmo
Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahriatím

185,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 185,99 €
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 307 Pohodáčikov

PopisInovatívna technológia okamžitého zahriatia vody zaistí teplú vodu za pár sekúnd, a to presne vo vami požadovanej teplote. Vychutnajte si tak maximálnu arómu vašich nápojov. Poskytuje lahodnú vodu od izbovej teploty až po horúcu. Blanšírovanie, príprava teplých nápojov, sterilizácia, varenie. Čaj, káva, špagety, detské fľaše. S týmto výrobkom dokážete čokoľvek.
 
Vyberte si z niekoľkých prednastavených množstiev jednoduchým stlačením tlačidla: 150 ml, 250 ml, 300 ml, 400 ml, 500 ml - vždy nájdete vhodný objem vody, ktorý naplní vašu obľúbenú šálku alebo aj džbán či kanvicu.
 
Filter Philips Micro X-Clean znižuje obsah chlóru, vodného kameňa, ťažkých kovov novo vznikajúcich znečisťujúcich látok, ako sú mikroplasty a PFOA.
 
Kompaktné prevedenie sa ľahko zmestí kamkoľvek vo vašom domove alebo v kancelárii. Využite menej času na doplňovanie a dodržujte ľahšie pitný režim vďaka veľkej 2,2 l nádobe. Odnímateľná nádoba na vodu zaručuje ľahké dopĺňanie a čistenie. Dávkovač začne fungovať, akonáhle pripojíte napájanie a zariadenie zapnete. Nie je potrebná inštalácia. Indikátor životnosti filtra vám pripomenie, aby ste včas vymenili filter, a zaistili tak čo najlepší výkon filtrácie.
 
Balená voda si na životnom prostredí vyberá značnú daň, a taktiež je nákladná. Teraz ju už nikdy nebudete potrebovať. Vodná stanica je vždy na mieste a podľa potreby poskytuje chuťovo dobrú, čistú vodu. Voda sa ohrieva práve v okamihu, keď ju potrebujete, a presne v objeme, ktorý si zvolíte. Už žiadne prevarovanie ani uchovávanie teploty.

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 26,2 cm
Objem (l): 2,2 l
Šírka (cm): 15 cm
Výška (cm): 30 cm

Katalógové číslo:

 806558
Zdieľať
philips

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.