Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plagát Dalí, 42 x 59 cm, Proster 44 Plagát Dalí, 42 x 59 cm, Proster 44
Plagát Salvador Dalí 42 x 59 cm zachytáva podobizeň katalánskeho maliara, ktorý prekvapoval vo svojim dieloch kombináciou bizarných snových obrazov s prvotriednym kreslířským a maliarskym prejavom. Jeho osobnosť bola výstredná a oplývala teatrálnymi gestami, ale dnes neodmysliteľne patrí ku každej Dalího stope v histórii umenia. Môcť tak zostať dieťaťom ... Dalí ukázal ako na to. Ktorým umelcom ste chceli byť vy, keď ste boli malí?Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci).Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm.
0,0 0
77
4Home Bytové doplnky a dekorácie Tapety a plagáty Plagáty Plagát Dalí, 42 x 59 cm, Proster 44

Plagát Dalí, 42 x 59 cm, Proster 44

Výpredaj Doprava zadarmo

Plagát Dalí, 42 x 59 cm, Proster 44

Dostupnosť: Vypredané

PopisPlagát Salvador Dalí 42 x 59 cm zachytáva podobizeň katalánskeho maliara, ktorý prekvapoval vo svojim dieloch kombináciou bizarných snových obrazov s prvotriednym kreslířským a maliarskym prejavom. Jeho osobnosť bola výstredná a oplývala teatrálnymi gestami, ale dnes neodmysliteľne patrí ku každej Dalího stope v histórii umenia. Môcť tak zostať dieťaťom ... Dalí ukázal ako na to. Ktorým umelcom ste chceli byť vy, keď ste boli malí?
 
Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci).
 
Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm.

Materiál: 4HOME
Šírka (cm): 42 cm
Výška (cm): 59 cm
 502022
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť