Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Matějovský prikrývka Nano Aloe Vera, 210 x 240 cm
Katalógové číslo:
216881Popis
Parametre
| Značka: |
Matějovský
|
| Farba: | biela |
| Hmotnosť výplne: | 2550 g |
| Materiál povrchovej tkaniny: | 100% polyester |
| Materiál výplne: | duté vlákno s aloe |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 210 x 240 cm |
| Sezónne využitie: | zimné |
| Typ postele: | dvojlôžko predĺžená dĺžka |
| Veľkosť: | 210 x 240 cm |