Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Princess 16 2253 raclette gril kameň a teflón Princess 16 2253 raclette gril kameň a teflón
Raclette gril Princess 16 2253 kameň i teflón - obľúbený raclette gril - teraz v kombinácii výmenné dosky na pečenie z prírodnej kameňa a teflónové platne, sada až pre 8 osôb. Na odnímateľné kamennej a teflónové doske môžete piecť ryby, mäso alebo zeleninu, zemiaky a iné, a súčasne využívať raclette (panvičky pre prípravu napríklad syra apod). Vzhľadom k povrchovej úprave grilovacie kamenné aj teflónové dosky, je možné pripravovať potraviny takmer bez tuku, čo je ideálne pre zdravú prípravu takmer všetkých druhov potravín. Kamenná doska aj teflónová platňa raclette grilu je vybavená okrajovým frézovaním pre odvádzanie prebytočného tuku. Výmena dosiek je veľmi jednoduchá - stačí zvolenú platňu nasadiť na držiaky na spodnej časti přístroje.V balenia mimo grilu a výmenných platní nájdete aj 8 raclette panvičiek a 8 drevených špachtliček. Gril je vybavený plynule regulovateľným termostatom a svetelnou kontrolkou. Pečenie plocha vo forme oválu je nielen praktická pre obsluhu grilu, ale aj skutočne dostatočne veľká aj pre viac osôb alebo väčší počet grilovaných potravín.
0,0 0
86
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Princess 16 2253 raclette gril kameň a teflón

Princess 16 2253 raclette gril kameň a teflón

Doprava zadarmo

Princess 16 2253 raclette gril kameň a teflón

Dostupnosť: Vypredané

PopisRaclette gril Princess 16 2253 kameň i teflón - obľúbený raclette gril - teraz v kombinácii výmenné dosky na pečenie z prírodnej kameňa a teflónové platne, sada až pre 8 osôb. Na odnímateľné kamennej a teflónové doske môžete piecť ryby, mäso alebo zeleninu, zemiaky a iné, a súčasne využívať raclette (panvičky pre prípravu napríklad syra apod). Vzhľadom k povrchovej úprave grilovacie kamenné aj teflónové dosky, je možné pripravovať potraviny takmer bez tuku, čo je ideálne pre zdravú prípravu takmer všetkých druhov potravín. Kamenná doska aj teflónová platňa raclette grilu je vybavená okrajovým frézovaním pre odvádzanie prebytočného tuku. Výmena dosiek je veľmi jednoduchá - stačí zvolenú platňu nasadiť na držiaky na spodnej časti přístroje.V balenia mimo grilu a výmenných platní nájdete aj 8 raclette panvičiek a 8 drevených špachtliček. Gril je vybavený plynule regulovateľným termostatom a svetelnou kontrolkou. Pečenie plocha vo forme oválu je nielen praktická pre obsluhu grilu, ale aj skutočne dostatočne veľká aj pre viac osôb alebo väčší počet grilovaných potravín.

Dĺžka (cm): 50 cm
Prevedenie grilu: stolný
Šírka (cm): 30 cm
Výkon: 1400 W
Výška (cm): 14,5 cm
 674720
Zdieľať
princess

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť