Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Šunkovar nerezový, dárek zdarma naklepávač masa Šunkovar nerezový, dárek zdarma naklepávač masa
 chutná domáca šunka Šunkovar bol špeciálne vytvorený pre výrobu a varenie šunky v domácnosti. Máte tak istotu, že vaše šunka je vyrobená z kvalitného mäsa, bez nezdravých chemických prímesí. Základom šunkovaru je vysoká valcová nádoba, do ktorej natlačíme mäso pomocou druhej ubíjacie časti s pružinou. Touto druhou časťou zároveň šunkovar uzavrite a stlačíte. Môžete variť až 1,5 kg mäsa naraz. K šunkovaru odporúčáme zakúpiť balenie sáčkov, ktoré ponúkame pod číslom 180 306. Materiál: nerez Rozmery: pr. 12 x v 19 cm DARČEK naklepávač mäsa!
0,0 0
-1

Šunkovar nerezový, dárek zdarma naklepávač masa

Šunkovar nerezový, dárek zdarma naklepávač masa

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • chutná domáca šunka

 

Šunkovar bol špeciálne vytvorený pre výrobu a varenie šunky v domácnosti. Máte tak istotu, že vaše šunka je vyrobená z kvalitného mäsa, bez nezdravých chemických prímesí. Základom šunkovaru je vysoká valcová nádoba, do ktorej natlačíme mäso pomocou druhej ubíjacie časti s pružinou. Touto druhou časťou zároveň šunkovar uzavrite a stlačíte. Môžete variť až 1,5 kg mäsa naraz.

 

K šunkovaru odporúčáme zakúpiť balenie sáčkov, ktoré ponúkame pod číslom 180 306.

 

Materiál: nerez

 

Rozmery: pr. 12 x v 19 cm

 

DARČEK naklepávač mäsa!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalógové číslo:

 103408K2
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.