Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín
Sušička potravín ProfiCook DR 1218 je vhodná na sušenie ovocia, zeleniny, byliniek, mäsa, húb, rýb a ďalších potravín. Uchová v potravinách podstatné minerály pre pohodu, kondíciu a zdravie. Sušenie je veľmi šetrná metóda, vďaka ktorej sa uchovávajú vitamíny a živiny. Táto sušička je tiež vhodná na prípravu müsli, sušeného mäsa jerky, sušenej zeleniny do vývaru a zeleninových chipsov či sušeného mäsa pre domácich miláčikov.Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí 35-75 °C po 5 °C krokoch - vďaka tomu je vhodná aj na prípravu sušeného jablka, banánu, paradajok a pod. Teplota sa rozprestiera rovnomerne a môžete si tak byť istí, že v potravinách nezostane žiadna voda.Jednoduché čistenie zaručujú odnímateľné poschodia z nehrdz. ocele, ktoré je možné ľahko opláchnuť. Poschodia majú rozmery 33 x 30,5 cm a celkovo ich v sušičke je 6. Vnútorný priestor má celkový obsah 0,6 m², čo je vhodné na prípravu až 2,6 kg pokrmov.Vonkajší plášť zostáva aj počas prevádzky chladný, a to vďaka tepelne izolovanému oplášteniu z nehrdz. ocele. Predná časť je vybavená veľkým oknom na kontrolu stavu potravín. Sušička je vybavená elektronickým časovačom, ktorý je možné nastaviť na 30 minút až 24 hodín, kedy zostávajúci čas sa zobrazuje na LED displeji. Na displeji je ďalej dotykový ovládací panel pre nastavenie sušičky. Tá je ďalej vybavená ochranou proti prehriatiu.Súčasťou balenia je 6 nehrdz. poschodí, 1 nehrdz. vložka, 1 odkvapkávacia miska.
0,0 0
180

Proficook DR 1218 sušička potravín

Zľava -42% Doprava zadarmo
Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín Proficook DR 1218 sušička potravín

Proficook DR 1218 sušička potravín

Pôvodne 311,99 € | Zľava: 132,00 € 179,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 178,99 €
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 236 Pohodáčikov

PopisSušička potravín ProfiCook DR 1218 je vhodná na sušenie ovocia, zeleniny, byliniek, mäsa, húb, rýb a ďalších potravín. Uchová v potravinách podstatné minerály pre pohodu, kondíciu a zdravie. Sušenie je veľmi šetrná metóda, vďaka ktorej sa uchovávajú vitamíny a živiny. Táto sušička je tiež vhodná na prípravu müsli, sušeného mäsa jerky, sušenej zeleniny do vývaru a zeleninových chipsov či sušeného mäsa pre domácich miláčikov.
 
Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí 35-75 °C po 5 °C krokoch - vďaka tomu je vhodná aj na prípravu sušeného jablka, banánu, paradajok a pod. Teplota sa rozprestiera rovnomerne a môžete si tak byť istí, že v potravinách nezostane žiadna voda.
 
Jednoduché čistenie zaručujú odnímateľné poschodia z nehrdz. ocele, ktoré je možné ľahko opláchnuť. Poschodia majú rozmery 33 x 30,5 cm a celkovo ich v sušičke je 6. Vnútorný priestor má celkový obsah 0,6 m², čo je vhodné na prípravu až 2,6 kg pokrmov.
 
Vonkajší plášť zostáva aj počas prevádzky chladný, a to vďaka tepelne izolovanému oplášteniu z nehrdz. ocele. Predná časť je vybavená veľkým oknom na kontrolu stavu potravín. Sušička je vybavená elektronickým časovačom, ktorý je možné nastaviť na 30 minút až 24 hodín, kedy zostávajúci čas sa zobrazuje na LED displeji. Na displeji je ďalej dotykový ovládací panel pre nastavenie sušičky. Tá je ďalej vybavená ochranou proti prehriatiu.
 
Súčasťou balenia je 6 nehrdz. poschodí, 1 nehrdz. vložka, 1 odkvapkávacia miska.

Parametre a špecifikácia

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 45,5 cm
Hmotnosť: 6,81 kg
Materiál: nerez + plast
Príkon: 650 W
Šírka (cm): 34 cm
Výška (cm): 31,5 cm

Katalógové číslo:

 806933
Zdieľať
proficook

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.