Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Rossignol Kôš na triedený odpad Modultri Rossignol Kôš na triedený odpad Modultri
Praktický kôš na triedený odpad s objemom 25 l. Disponuje hlavným priestorom pre zmiešaný odpad s objemom 16 l a ďalej kôš obsahuje dve nádoby, každá s objemom 4,5 l, pre triedený odpad (papier a plast), ktoré sa zavesia zvonku. Tým vznikne jednoduchý kôš na triedenie odpadu, ktorý zaberie minimum plochy a zároveň svojim zaujímavým dizajnom bude príjemným doplnkom napríklad detskej izby či kuchyne. Farebné veká dvoch menších nádob odlišujú druh odpadu – žlté je určené na plast a modré na papier. Tieto farebné veká sú odnímateľné podľa vašej potreby. Nádoby majú rukoväte - manipulácia s košom je jednoduchá, rýchla a hygienická.
0,0 0
40

Rossignol Kôš na triedený odpad Modultri

Rossignol Kôš na triedený odpad Modultri

Dostupnosť: Vypredané

PopisPraktický kôš na triedený odpad s objemom 25 l. Disponuje hlavným priestorom pre zmiešaný odpad s objemom 16 l a ďalej kôš obsahuje dve nádoby, každá s objemom 4,5 l, pre triedený odpad (papier a plast), ktoré sa zavesia zvonku. Tým vznikne jednoduchý kôš na triedenie odpadu, ktorý zaberie minimum plochy a zároveň svojim zaujímavým dizajnom bude príjemným doplnkom napríklad detskej izby či kuchyne.
 
Farebné veká dvoch menších nádob odlišujú druh odpadu – žlté je určené na plast a modré na papier. Tieto farebné veká sú odnímateľné podľa vašej potreby. Nádoby majú rukoväte - manipulácia s košom je jednoduchá, rýchla a hygienická.

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 26 cm
Hmotnosť: 1,93 kg
Materiál: plast
Objem (l): 25 l
Šírka (cm): 60 cm
Výška (cm): 26 cm

Katalógové číslo:

 803030
Zdieľať
rossignol

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.