Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Sencor SKS 4004VT digitálna kuchynská váha, fialová Sencor SKS 4004VT digitálna kuchynská váha, fialová
Kuchynská váha s farebnou vyberateľnou miskou. O tom, že je kuchynská váha Sencor skutočným pomocníkom, nie je pochýb. Je vždy pripravená vážiť ingrediencie presne a bez zbytočného zdržiavania. Jej veľkou výhodou je zapustená vyberateľná miska, ktorú môžete skladovať spoločne s váhou. V prípade potreby je tak váha pripravená na takmer okamžité použitie. Iba ľahko presahujúci okraj misky je veľmi praktický z hľadiska potrebného priestoru pre uloženie váhy. Súčasne tiež umožňuje misku z váhy veľmi ľahko vybrať. Váha s miskou s objemom 1 l váži suroviny do hmotnosti 5 kg, to s presnosťou na 1 gram. Vysokú presnosť váženia zabezpečujú 4 citlivé senzory. Funkciu nulovania hmotnosti nádoby a postupného dovažovania jednotlivých ingrediencií ocení každá kuchárka. Po zvážení tuhých prísad je tiež možné prejsť na meranie objemu vody i mlieka. Ani recepty z medzinárodnej kuchyne nie sú problémom - na váhe si môžete nastaviť angloamerické jednotky pre meranie hmotnosti a objemu. Ľahkú orientáciu a pohodlné ovládanie umožňuje kontrastne podsvietený displej s číslicami s výškou 13 mm. Váha Sencor SKS 4004 je vybavená indikáciou slabej batérie. Po dvoch minútach nečinnosti sa váha automaticky vypne.Technické parametre: rozmery (šírka x hĺbka x výška): 188 x 225 x 73 mm vnútorné rozmery misky (priemer x výška): 170 x 50 mm hmotnosť: 0,39 kg dodávané príslušenstvo: 2x 1,5 V tužková batéria (AAA) praktická vyberateľná plastová miska (objem 1000 ml) veľký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastným podsvietením výška číslic na displeji 13 mm váživosť do 5 kg (rozlíšenie 1 g) dotykové ovládacie senzory (beztlačidlová prevádzka s vysokou životnosťou) funkcia nulovania hmotnosti nádoby (Tara) funkcia postupného dovažovania možnosť merania objemu vody a mlieka (ml/fl: oz) možnosť voľby jednotiek (g/lb: oz) 4 senzory pre vyššiu presnosť váženia indikácia slabej batérie a preťaženia automatické vypnutie pri nečinnosti (po 2 minútach)
4,5 34
15

Sencor SKS 4004VT digitálna kuchynská váha, fialová

Výpredaj
Sencor SKS 4004VT digitálna kuchynská váha, fialová

Sencor SKS 4004VT digitálna kuchynská váha, fialová

Dostupnosť: Vypredané

PopisKuchynská váha s farebnou vyberateľnou miskou. O tom, že je kuchynská váha Sencor skutočným pomocníkom, nie je pochýb. Je vždy pripravená vážiť ingrediencie presne a bez zbytočného zdržiavania. Jej veľkou výhodou je zapustená vyberateľná miska, ktorú môžete skladovať spoločne s váhou. V prípade potreby je tak váha pripravená na takmer okamžité použitie. Iba ľahko presahujúci okraj misky je veľmi praktický z hľadiska potrebného priestoru pre uloženie váhy. Súčasne tiež umožňuje misku z váhy veľmi ľahko vybrať.
 
Váha s miskou s objemom 1 l váži suroviny do hmotnosti 5 kg, to s presnosťou na 1 gram. Vysokú presnosť váženia zabezpečujú 4 citlivé senzory. Funkciu nulovania hmotnosti nádoby a postupného dovažovania jednotlivých ingrediencií ocení každá kuchárka. Po zvážení tuhých prísad je tiež možné prejsť na meranie objemu vody i mlieka. Ani recepty z medzinárodnej kuchyne nie sú problémom - na váhe si môžete nastaviť angloamerické jednotky pre meranie hmotnosti a objemu. Ľahkú orientáciu a pohodlné ovládanie umožňuje kontrastne podsvietený displej s číslicami s výškou 13 mm. Váha Sencor SKS 4004 je vybavená indikáciou slabej batérie. Po dvoch minútach nečinnosti sa váha automaticky vypne.
 
Technické parametre:
 • rozmery (šírka x hĺbka x výška): 188 x 225 x 73 mm
 • vnútorné rozmery misky (priemer x výška): 170 x 50 mm
 • hmotnosť: 0,39 kg
 • dodávané príslušenstvo: 2x 1,5 V tužková batéria (AAA)
 • praktická vyberateľná plastová miska (objem 1000 ml)
 • veľký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastným podsvietením
 • výška číslic na displeji 13 mm
 • váživosť do 5 kg (rozlíšenie 1 g)
 • dotykové ovládacie senzory (beztlačidlová prevádzka s vysokou životnosťou)
 • funkcia nulovania hmotnosti nádoby (Tara)
 • funkcia postupného dovažovania
 • možnosť merania objemu vody a mlieka (ml/fl: oz)
 • možnosť voľby jednotiek (g/lb: oz)
 • 4 senzory pre vyššiu presnosť váženia
 • indikácia slabej batérie a preťaženia
 • automatické vypnutie pri nečinnosti (po 2 minútach)

Parametre a špecifikácia

Farba: fialová
Hĺbka (cm): 22,5 cm
Hmotnosť: 0,39 kg
Šírka (cm): 18,8 cm
Výška (cm): 7,3 cm

Katalógové číslo:

 109007
Zdieľať
sencor

Hodnotenie

4,5 (34 hodnotení)
97 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt má 2 otázky

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.