Sharks Liatinový háčik Shears Sharks Liatinový háčik Shears
Farebný liatinový háčik Shears je originálny kovový vešiak v tvare záhradníckych nožníc. Stane sa šikovným pomocníkom s dvoma háčikmi na zavesenie oblečenia, kľúčov či iných drobností. Tento malý vešiak je kovová dekorácia na chatu, do bytu alebo na chalupu. Veľmi pekne sa tiež bude vynímať v kôlni záhradkárskeho domáceho majstra pre zavesenie pracovného oblečenia alebo drobného náradia.Vešiak je možné pripevniť na stenu dvomi klinčekmi či skrutkami (nie sú súčasťou balenia). Vešiak v tvare záhradníckych nožníc je pekný doplnok pre každého záhradkára. Praktická dekorácia z kovu, ktorej povrchová úprava robí atraktívny starobylý dojem.
4,0 10
4

Sharks Liatinový háčik Shears

Sharks Liatinový háčik Shears

Dostupnosť: Vypredané

PopisFarebný liatinový háčik Shears je originálny kovový vešiak v tvare záhradníckych nožníc. Stane sa šikovným pomocníkom s dvoma háčikmi na zavesenie oblečenia, kľúčov či iných drobností. Tento malý vešiak je kovová dekorácia na chatu, do bytu alebo na chalupu. Veľmi pekne sa tiež bude vynímať v kôlni záhradkárskeho domáceho majstra pre zavesenie pracovného oblečenia alebo drobného náradia.
 
Vešiak je možné pripevniť na stenu dvomi klinčekmi či skrutkami (nie sú súčasťou balenia). Vešiak v tvare záhradníckych nožníc je pekný doplnok pre každého záhradkára. Praktická dekorácia z kovu, ktorej povrchová úprava robí atraktívny starobylý dojem.

Farba: zlatá
Hĺbka (cm): 3,5 cm
Hmotnosť: 0,18 kg
Materiál: liatina
Šírka (cm): 14,5 cm
Výška (cm): 8 cm
 679323
Zdieľať
sharks

Hodnotenie

4,0 (10 hodnotení)
90 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať