Menu
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš Slim 45 l, nerez Simplehuman Pedálový odpadkový kôš Slim 45 l, nerez
Odpadkový kôš Simplehuman bude užitočným pomocníkom každej domácnosti. Je navrhnutý tak, aby vám dobre slúžil dlhé roky. Materiál koša je nehrdzavejúca oceľ odolná voči odtlačkom prstov. Ani pri výmene vreciek nestráca kôš svoju praktickosť. Stačí len pedálom nadvihnúť vnútornú nádobu, zahrnúť vrece cez okraj a vekom ho nielen upevniť, ale aj elegantne schovať. Pánt pre otváranie veka je nastavený tak, aby sa veko otvorilo síce celé, ale nenarazilo do steny či nábytku umiestneného za košom. Miesto za košom zostáva bez nečistôt a škrábancov. Abyste pri vyhadzovaní odpadu nikdy nestúpili vedľa, rozhodli sa v Simplehuman navrhnúť extra široký pedál. Je vyrobený z masívnej ocele a odolá viac než 150 000 zošliapnutí. To predstavuje aspoň 20 otvorení denne v priebehu 20 rokov. Tiché zatváranie zaručuje plynulé uzavretie veka. Stačí ho len zľahka postrčiť ruou. Okamžite sa začne jemne zatvárať a takmer nečujne zapadne na svoje miesto. Simplehuman používa špičkové materiály a garantuje dlhoročnou výdrž. Záruka 10 rokov.
0,0 0
116

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš Slim 45 l, nerez

Doprava zadarmo Novinka

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš Slim 45 l, nerez

Dostupnosť: Vypredané

PopisOdpadkový kôš Simplehuman bude užitočným pomocníkom každej domácnosti. Je navrhnutý tak, aby vám dobre slúžil dlhé roky. Materiál koša je nehrdzavejúca oceľ odolná voči odtlačkom prstov.
 
Ani pri výmene vreciek nestráca kôš svoju praktickosť. Stačí len pedálom nadvihnúť vnútornú nádobu, zahrnúť vrece cez okraj a vekom ho nielen upevniť, ale aj elegantne schovať. Pánt pre otváranie veka je nastavený tak, aby sa veko otvorilo síce celé, ale nenarazilo do steny či nábytku umiestneného za košom. Miesto za košom zostáva bez nečistôt a škrábancov. Abyste pri vyhadzovaní odpadu nikdy nestúpili vedľa, rozhodli sa v Simplehuman navrhnúť extra široký pedál. Je vyrobený z masívnej ocele a odolá viac než 150 000 zošliapnutí. To predstavuje aspoň 20 otvorení denne v priebehu 20 rokov. Tiché zatváranie zaručuje plynulé uzavretie veka. Stačí ho len zľahka postrčiť ruou. Okamžite sa začne jemne zatvárať a takmer nečujne zapadne na svoje miesto. Simplehuman používa špičkové materiály a garantuje dlhoročnou výdrž. Záruka 10 rokov.
 

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 25,9 cm
Hmotnosť: 4,8 kg
Materiál: nerez
Objem (l): 45 l
Šírka (cm): 54,5 cm
Výška (cm): 62,1 cm
 118568
Zdieľať
simplehuman

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť