Skleník VITAVIA VENUS 3800 PC 4 mm strieborný Skleník VITAVIA VENUS 3800 PC 4 mm strieborný
Farba: striebornáStr. okná: 1xZastavaná plocha: 3,76m2Šírka (vonkajšia): 1,93 mDĺžka (vonkajšie): 1,95 mVýška (vonkajšie): 1,97 mDvere: jednokrídlové posuvnéŠírka dverí: 0,61 mVýška dverí: 1,61 mUkotvenie presklenia: oceľové sponkyMateriál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,2 mmMateriál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia) Skleníky rady VENUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie . Skleník je certifikovaný nemeckou skúšobňou TÜV . Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov , presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm . Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek . Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov ( vrátane modelu VENUS ) v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ) . Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ) . Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ). Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 61 x 161 cm ), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú , inú ) podmurovku ( potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu ) alebo na základňu z pozinkovaného plechu ( nutné dokúpiť ). Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne jednoznačne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka, automatické otvárače k týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy. Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne. Rozmery : skleník balík č 1 - 22 x 188 x 12,5 cm - 18,9 kg skleník balík č 2 - 60 x 200 x 16 cm - 14 kg základňa balík č 3 - 14,5 x 194 x 7 cm - 11,3 kg ( voliteľné príslušenstvo ) Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou , ktorým nahradíte manuálne otváranie . Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko . Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45 cm , sila otvárania cca 7 kg . Technické parametre : Typ : automatické otvárače Výrobca : Vitavia Garden ( Veľká Británia ) Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom
0,0 0
349

Skleník VITAVIA VENUS 3800 PC 4 mm strieborný

Skleník VITAVIA VENUS 3800 PC 4 mm strieborný

Dostupnosť: Vypredané

PopisFarba: strieborná
Str. okná: 1x
Zastavaná plocha: 3,76m2
Šírka (vonkajšia): 1,93 m
Dĺžka (vonkajšie): 1,95 m
Výška (vonkajšie): 1,97 m
Dvere: jednokrídlové posuvné
Šírka dverí: 0,61 m
Výška dverí: 1,61 m
Ukotvenie presklenia: oceľové sponky
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,2 mm
Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)
 

Skleníky rady VENUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie . Skleník je certifikovaný nemeckou skúšobňou TÜV . Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov , presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm . Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek .

 

Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov ( vrátane modelu VENUS ) v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ) . Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ) . Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ).

 

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 61 x 161 cm ), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú , inú ) podmurovku ( potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu ) alebo na základňu z pozinkovaného plechu ( nutné dokúpiť ). Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne jednoznačne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka, automatické otvárače k týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom. Balené v papierovom kartóne.

 

Rozmery :

  • skleník balík č 1 - 22 x 188 x 12,5 cm - 18,9 kg
  • skleník balík č 2 - 60 x 200 x 16 cm - 14 kg
  • základňa balík č 3 - 14,5 x 194 x 7 cm - 11,3 kg ( voliteľné príslušenstvo )

 

Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou , ktorým nahradíte manuálne otváranie . Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko . Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45 cm , sila otvárania cca 7 kg .

 

Technické parametre :

  • Typ : automatické otvárače
  • Výrobca : Vitavia Garden ( Veľká Británia )
  • Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom

Farba: sivá
Materiál: plast
 604895
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť