Skleník Vitavia Calypso 5800 Skleník Vitavia Calypso 5800
 Skleníky radu Vitavia Calypso 5800 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačnýchdvojstennýchkomôrkovýchpolykarbonátovýchdosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek. Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013! Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál.
0,0 0
388

Skleník Vitavia Calypso 5800

Skleník Vitavia Calypso 5800

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkleníky radu Vitavia Calypso 5800 sú zaradené do kategórie HOBBY. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačnýchdvojstennýchkomôrkovýchpolykarbonátovýchdosiek hrúbky 4 mm a je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

 

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrába presklenia k väčšine skleníkov dodávateľ z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin) alebo polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe). Obaja polykarbonáty dodávateľ oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov. Jedná sa o jedny z mála skleníkov na trhu, ktoré osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou. Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov. NOVÝ MODEL OD SEPTEMBRA 2013!

 

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 1 strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál.

Dĺžka (cm): 315 cm
Šírka (cm): 195 cm
Výška (cm): 197 cm
 604015
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť