Stura Facile čistič odpadov 1 l Stura Facile čistič odpadov 1 l
Liek je určený na prečistenie iba plastových a keramických odpadov umývadiel, spŕch, WC, kanalizácie a pod., Upchatých tuky, mydlom, vápenitým usadeninami, vlasy, papierom, vložkami, handrou. Pri používaní je nutné vylúčiť styk s pokožkou a vniknutiu do očí.Do přípravlu nikdy neprilievať vodu, nebezpečenstvo vystreknutia a poleptania. Čistič odpadov s obsahom kyseliny sírovej 66 Be. Pozor! Žieravina!Návod na použitie: Prípravok je nutné naliať priamo do odpadu, vylúčiť kontakt kyseliny s povrchom umývadlá, vane či kovu, a pod. Prípravok nalievajte veľmi pomaly a postupne v odporúčanom množstve a nechajte pôsobiť podľa nižšie uvedenej schémy. Až potom (za 15 až 30 minút) prepláchnite veľkým množstvom vody. Pri manipulácii používajte gumové rukavice, chráňte oči a tvár ochranným štítom. Nenakladajte sa tvárou nad čištným odpadom. Ak prestane kyselina vytekať z fľaše, fľašu nestláčajte, ale dajte ju do zvislej polohy, aby sa mohol samovoľne nasať vzduch.Upozornenie: Ak sa nachádza miesto upchatia (blok odtoku) odpadu medzi výlevkou a sifónom, je nutné najskôr tento blok mechanicky odstrániť a až potom použiť Sturafacile. V prípade nedodržania presného postupu (pomaly a postupne vlievať určenú dávku iba do odpadu), možnosť vybublaniu zmesi kyseliny a vody, ktorá potom môže poškodiť okolie vtoku, obzvlášť farebné plasty a smalty!Návod na otvorenie obalu: Bezpečnostný uzáver stlačia smerom ku dnu a súčasne otáčať.Likvidácia obalu: Prázdny a potom vodou vypláchnutý obal možno likvidovať s bežným odpadom.Pozor: Vodu vlievať do obalu až po jeho úplnom vyprázdnení.Bezpečnostné opatrenia: Pri postriekaní odstrániť znečistený odev a zasiahnuté miesto omývať veľkým množstvom vody a nakoniec umyť mydlom. Pri zasiahnutí oka okamžite vyplachujte aspoň 10 až 15 minút prúdom čistej vody a vyhľadať lekársku pomoc. Pri požití ihneď vypiť 1/2 l vody alebo mlieka. Zvracanie nevyvolávať, okamžite vyhľadať lekársku pomoc.Tel. toxikologického centra: 224 919 293, 224 915 402, 224 914 575.R35 Spôsobuje ťažké poleptanie. S1 / 2 Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. S26 Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite a vyhľadajte lekársku pomoc. Predaj iba osobám nad 18 rokov!S27 Okamžite odložte kontaminované oblečenie. S30 K tomuto výrobku nikdy nepridávajte vodu. S36 / 37/39 Noste vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. S28 Po kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody. S45 V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie).
4,0 19
4

Stura Facile čistič odpadov 1 l

Stura Facile čistič odpadov 1 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisLiek je určený na prečistenie iba plastových a keramických odpadov umývadiel, spŕch, WC, kanalizácie a pod., Upchatých tuky, mydlom, vápenitým usadeninami, vlasy, papierom, vložkami, handrou. Pri používaní je nutné vylúčiť styk s pokožkou a vniknutiu do očí.
 
Do přípravlu nikdy neprilievať vodu, nebezpečenstvo vystreknutia a poleptania. Čistič odpadov s obsahom kyseliny sírovej 66 Be. Pozor! Žieravina!
 
Návod na použitie:
 
Prípravok je nutné naliať priamo do odpadu, vylúčiť kontakt kyseliny s povrchom umývadlá, vane či kovu, a pod. Prípravok nalievajte veľmi pomaly a postupne v odporúčanom množstve a nechajte pôsobiť podľa nižšie uvedenej schémy. Až potom (za 15 až 30 minút) prepláchnite veľkým množstvom vody. Pri manipulácii používajte gumové rukavice, chráňte oči a tvár ochranným štítom. Nenakladajte sa tvárou nad čištným odpadom. Ak prestane kyselina vytekať z fľaše, fľašu nestláčajte, ale dajte ju do zvislej polohy, aby sa mohol samovoľne nasať vzduch.
 
Upozornenie:
Ak sa nachádza miesto upchatia (blok odtoku) odpadu medzi výlevkou a sifónom, je nutné najskôr tento blok mechanicky odstrániť a až potom použiť Sturafacile. V prípade nedodržania presného postupu (pomaly a postupne vlievať určenú dávku iba do odpadu), možnosť vybublaniu zmesi kyseliny a vody, ktorá potom môže poškodiť okolie vtoku, obzvlášť farebné plasty a smalty!
 
Návod na otvorenie obalu:
Bezpečnostný uzáver stlačia smerom ku dnu a súčasne otáčať.
 
Likvidácia obalu:
Prázdny a potom vodou vypláchnutý obal možno likvidovať s bežným odpadom.
Pozor: Vodu vlievať do obalu až po jeho úplnom vyprázdnení.
 
Bezpečnostné opatrenia:
Pri postriekaní odstrániť znečistený odev a zasiahnuté miesto omývať veľkým množstvom vody a nakoniec umyť mydlom. Pri zasiahnutí oka okamžite vyplachujte aspoň 10 až 15 minút prúdom čistej vody a vyhľadať lekársku pomoc. Pri požití ihneď vypiť 1/2 l vody alebo mlieka. Zvracanie nevyvolávať, okamžite vyhľadať lekársku pomoc.
 
Tel. toxikologického centra: 224 919 293, 224 915 402, 224 914 575.
R35 Spôsobuje ťažké poleptanie. S1 / 2 Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. S26 Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite a vyhľadajte lekársku pomoc. Predaj iba osobám nad 18 rokov!
 
S27 Okamžite odložte kontaminované oblečenie. S30 K tomuto výrobku nikdy nepridávajte vodu. S36 / 37/39 Noste vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. S28 Po kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody. S45 V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie).
 

Objem (l): 1 l
 801069
Bezpečnostní list 801069.pdf
Zdieľať

Hodnotenie

4,0 (19 hodnotení)
94 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť