Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svietidlo čelové Tesla ZOOM 140 l, Celokovová Svietidlo čelové Tesla ZOOM 140 l, Celokovová
Mimoriadne výkonná Celokovová Čelovka osadená 3W Cree LED so svietivosťou 140 lm, 3 režimy - 100%, 50%, blikanie, naklápacie v rozsahu 180 st, vybavená zoomovacím reflektorom s nastaviteľnou Veľkosti kužeľa Svetla, deštivzdorná, popruh je nastaviteľný vo veľkom rozsahu, súčasťou JE praktické látkové puzdro vďaka ktorému bude svietidlo dlho Ako nová, napájanie 1x1,5 V AAPodrobnejší popis: Svietidlo čelové LED TESLA zoom 140L, Celokovová, 3W CreeTesla zoom 140l Má mnoho zaujímavých parametrov!Zvýšená Odolnosť:Čelovka Tesla zoom 140L Má celokovové Telo Robustná konštrukcia so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti, prachu, nárazom vibráciám.Reflektor so zoomom:Inak povedané s nastavením rozptylu Svetla posunom šošovky. Kužeľ Svetla možno koncentrovať na Malú plochu získať Tak intenzívne bodové Svetlo. Opačná Krajné polohy nastavenia umožní osvetlenie Väčšieho Plochy, Což uľahčí orientáciu v priestore.Vysoký Výkon:Osadená vysoko svietivou 3W LED renomovanej Značky Cree. Dosahuje maximálnu svietivosti 140 lúmenov a posvietite si y ňu na Vzdialenosť spoločnosti AZ 140m. Ak v danej situácii postačí menej intenzívne Svetlo, môžete ľahkým tlakom na vypínač switch to režime 50% vykonu. Ďalším Krokom režime Svetla JE blikania, Ktoré sa hodí v prípade, že chcete byť Lepe Videnie pre väčšiu bezpečnosť.Praktické detaily:Pásik svietidla Sme nechali vo výrobe predĺžiť pretože možno aj skrátiť sadne naozaj každému. Malým deťom nebude padať pohodlnú polohu, ABY opasok neškrtil, nájde aj každý dospelý.Uhoľ svietenie možno nastaviť robiť ľubovoľné Polohy v rozsahu 180 st. nie ste tak obmedzený rozsahom krokovým nastavením, Ako býva zvykom u iných čeloviek.Svietidlo je možné jednoduchým pohybom s Rýchlo pásku sňať môžete ju použiť ako Miniatúrny, pivo výkonnú ručné svietidlo, ktora sa zmestí robiť každého vrecka.Súčasťou dodávky je aj puzdro. Možno ho nosiť na opasku. Ochráni Vaše svietidlo Pred nečistotami Zábraní drobným škodám, ak jej bude v batohu prepravovať s inými predmetmi.Tesla zoom 140L JE Napájaná Len jedinú tužkovú batériou. Čo môže byť prakticky, ak Rýchlo zháňate náhradný. Rozhodne nájdete pravdepodobnejšie jednu nabitú AA batériu NEZ Ak Dve :)
4,5 1
8
4Home Záhrada a hobby Kempovanie, cestovanie Svietidlá, čelovky a lampy Svietidlo čelové Tesla ZOOM 140 l, Celokovová

Svietidlo čelové Tesla ZOOM 140 l, Celokovová

Svietidlo čelové Tesla ZOOM 140 l, Celokovová

Dostupnosť: Vypredané

PopisMimoriadne výkonná Celokovová Čelovka osadená 3W Cree LED so svietivosťou 140 lm, 3 režimy - 100%, 50%, blikanie, naklápacie v rozsahu 180 st, vybavená zoomovacím reflektorom s nastaviteľnou Veľkosti kužeľa Svetla, deštivzdorná, popruh je nastaviteľný vo veľkom rozsahu, súčasťou JE praktické látkové puzdro vďaka ktorému bude svietidlo dlho Ako nová, napájanie 1x1,5 V AA
 
Podrobnejší popis: Svietidlo čelové LED TESLA zoom 140L, Celokovová, 3W Cree
 
Tesla zoom 140l Má mnoho zaujímavých parametrov!
 
Zvýšená Odolnosť:
Čelovka Tesla zoom 140L Má celokovové Telo Robustná konštrukcia so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti, prachu, nárazom vibráciám.
 
Reflektor so zoomom:
Inak povedané s nastavením rozptylu Svetla posunom šošovky. Kužeľ Svetla možno koncentrovať na Malú plochu získať Tak intenzívne bodové Svetlo. Opačná Krajné polohy nastavenia umožní osvetlenie Väčšieho Plochy, Což uľahčí orientáciu v priestore.
 
Vysoký Výkon:
Osadená vysoko svietivou 3W LED renomovanej Značky Cree. Dosahuje maximálnu svietivosti 140 lúmenov a posvietite si y ňu na Vzdialenosť spoločnosti AZ 140m. Ak v danej situácii postačí menej intenzívne Svetlo, môžete ľahkým tlakom na vypínač switch to režime 50% vykonu. Ďalším Krokom režime Svetla JE blikania, Ktoré sa hodí v prípade, že chcete byť Lepe Videnie pre väčšiu bezpečnosť.
 
Praktické detaily:
Pásik svietidla Sme nechali vo výrobe predĺžiť pretože možno aj skrátiť sadne naozaj každému. Malým deťom nebude padať pohodlnú polohu, ABY opasok neškrtil, nájde aj každý dospelý.
Uhoľ svietenie možno nastaviť robiť ľubovoľné Polohy v rozsahu 180 st. nie ste tak obmedzený rozsahom krokovým nastavením, Ako býva zvykom u iných čeloviek.
Svietidlo je možné jednoduchým pohybom s Rýchlo pásku sňať môžete ju použiť ako Miniatúrny, pivo výkonnú ručné svietidlo, ktora sa zmestí robiť každého vrecka.
Súčasťou dodávky je aj puzdro. Možno ho nosiť na opasku. Ochráni Vaše svietidlo Pred nečistotami Zábraní drobným škodám, ak jej bude v batohu prepravovať s inými predmetmi.
Tesla zoom 140L JE Napájaná Len jedinú tužkovú batériou. Čo môže byť prakticky, ak Rýchlo zháňate náhradný. Rozhodne nájdete pravdepodobnejšie jednu nabitú AA batériu NEZ Ak Dve :)

 674881
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť